При покупці бритви 3-ї серії, у подарунок сертифікат на 250 грн

Акція завершена
При покупці бритви 3-ї серії, у подарунок сертифікат на 250 грн
Купуючи бритву Braun Series 3, в Braun-market.com.ua, ви гарантовано отримаєте у подарунок* «Подарунковий сертифікат» номіналом 250 гривень. Даний сертифікат ви зможете використати при наступній покупці в одному з наших офіційних інтернет-магазинів. Доставка по всій території України безкоштовна**!

Бритви Braun 3-й серії – чудовий подарунок майже для будь-якого чоловіка. Різноманітність у кольорі корпусу, комплектації і функціональності дозволить вам підібрати ідеальний варіант для щоденного гоління. Дві сіточки та вбудований проміжний тример є гарантом якісного кінцевого результату, а німецькі технології гарантією тривалої служби.

Купуйте бритву Braun Series 3 в офіційному інтернет-магазині Braun-market.com.ua, і отримаєте в подарунок сертифікат на 250 гривень.

Правила використання подарункових сертифікатів магазину Braun

* Кількість подарункового фонду обмежена. Дана акційна пропозиція не діє при купівлі товару по програмі Приватбанку «Оплата частинами» або за програмою Кредит Маркета «0% на 6 місяців». Адміністрація магазину лишає за собою право змінювати терміни проведення акції. На даний акційний товар інші акції магазину не поширюються.
** Дізнатися детальніше про послугу «безкоштовна доставка» можна у розділі «Доставка»
Детальну інформацію про правила проведення акції і товари можна дізнатися за телефонами: 044 361-88-28, 095 890-05-05, 068 890-05-05, 073 890-05-05

В акції беруть участь: