Про компанію Braun

Braun-market.com.ua – це перший, спеціалізований, офіційний інтернет-магазин техніки Braun в Україні.

Що це означає?

 • Купуючи в інтернет-магазині Braun-market.com.ua ви гарантовано отримуєте тільки офіційну техніку Braun, яка відвантажується безпосередньо зі складу виробника.
 • На всю техніку надається гарантія. Обслуговування проводиться тільки в сервісних центрах, авторизованих виробником. Інформацію про них ви можете отримати за телефонами гарячих ліній: 0-800-505-000 (догляд за тілом) і 0-800-503-507 (для кухні та господарства).
 • На сайті Braun-market.com.ua ви можете ознайомитися з максимально повними описами і технічними характеристиками товару, правильність яких контролюється не тільки виробником, а також нашими співробітниками, які ретельно перевіряють характеристики і комплектацію новинок, що надходять на ринок України.

Наша місія

Підтримувати і розвивати інтерес українських споживачів до інноваційних розробок компанії Braun в області побутової електроніки.

Наші принципи

 • Кожному покупцеві ми надаємо індивідуальну консультацію для того, щоб допомогти йому обрати саме той товар, який відповідає його запитам і вимогам.
 • Будь-яке питання, прохання і побажання покупця для нас завжди важливі. Ми завжди намагаємося запропонувати покупцеві найбільш зручні умови покупки і доставки.

Наші завдання

 • Постійно працювати над якістю клієнтського сервісу.
 • Робити наш сайт максимально зручним і інформативним для користувача.
 • Шукати нові шляхи для поліпшення комунікацій між нами і нашими покупцями.

Наші переваги

 • 100% відповідність товару на сайті – реальній наявності.
 • Ексклюзивні новинки.
 • Безкоштовна доставка по всій Україні.
 • Відправлення післяплатою без оплати повернення грошей і страховки з боку одержувача.
 • Будь-які зручні способи оплати: готівкою при отриманні, банківською картою через сайт, через термінал Приватбанку, за безготівковим розрахунком. Єдина ціна при будь-якій формі оплати.
 • 0% кредит на термін до 7 місяців.
 • Постійно діючі акційні пропозиції.
 • Програма лояльності для зареєстрованих покупців;

Зворотній зв'язок

 • Ми відкриті до співпраці і завжди вдячні вам за зворотний зв'язок і навіть за критику у коментарях на сайті і на сторінках у соціальних мережах. Ваші небайдужі відгуки на якість нашої роботи дуже важливі для нас. Вони допомагають нам своєчасно виправляти наші помилки, а також вони нас дуже мотивують і надихають.
 • Ми працюємо для вас і готові завжди прислухатися до ваших побажань і пропозицій. Надсилайте їх нам за адресою: office@braun-market.com.ua, а також залишайте їх на сайті або на сторінках соціальних мереж.

Історія бренду

Фірма Braun – це німецький виробник побутових і споживчих електроприладів, один з лідерів на світовому ринку продажів побутової техніки. Збільшена буква «А» у фірмовому імені символізує радіолампу. Саме радіолампи, а точніше радіодеталі і деталі для електроніки, стали початком тріумфальної ходи продукції компанії по всьому світу.

1921 рік – Максом Брауном у Франкфурті був відкритий цех, в якому виготовляли радіодеталі. Аж до 1923 року, коли цех був оформлений як торгове суспільство, підопічні Макса Брауна займалися тільки виробництвом деталей радіоприймачів.

1951 рік – після смерті засновника, кермо правління компанією переходить до рук його синів, Артура і Ервіна.

1954 рік – відомий німецький дизайнер Вільгельм Вагенфільд почав розробку фірмового стилю Braun. І з 1958 року вся техніка має свій неповторний і впізнаваний стильний дизайн, який актуальний до сьогоднішнього дня.

Грудень 1967 був переломним в історії існування фірми – компанія стала підрозділом бостонської фірми Gillette Company. За лічені місяці німецька фірма Braun з виробника європейського масштабу вибилася в лідери світових продажів техніки для дому.

У 1980 році керівництвом фірми прийнято рішення про розробку нового виду техніки. Кращі інженери і винахідники фірми презентували свої революційні новинки:

 • в 1985 році – перший CD плеєр,
 • в 1989 – перший електроепілятор для жінок.

У 1995 році річний торговий оборот фірми досяг свого максимуму з дня заснування і склав 200 $ млн., А обсяг продажів поза Німеччиною склав 82% від усіх обсягів продажів.

З 2007 року і по сьогоднішній день фірма Braun є структурним підрозділом компанії Procter & Gamble.

Фірма Braun з першого дня свого існування піклується про дизайн продукції, що випускається. Дизайнери розробляють нові моделі техніки, яка ідеально вписується в фірмовий строгий стиль. Дизайн фірми настільки пізнаваний, що його легко можна відрізнити серед тисяч зразків: лаконічні, стильні форми, строгі кольори і відтінки.

Крім дизайну виробник зі світовим ім'ям гарантує найвищу безпеку при користуванні будь-яким предметом з впізнаваним логотипом. Для інженерів німецької фірми на першому місці в розробці нових моделей знаходиться якість, надійність та комфорт.

Серед безлічі компаній, представлених на ринку техніки, фірма Braun вже багато десятиліть займає лідируючі позиції.

За роки свого існування німецька компанія була заслужено нагороджена в багатьох номінаціях.

Деякі знакові нагороди:

1937 рік – у Парижі, на всесвітній виставці, компанія відзначена нагородою «За особливі заслуги у фотографії"

1958 рік – багато зразків продукції, що випускається німецькою компанією, були взяті в постійну експозицію Музею Сучасного мистецтва, як еталон стилю і якості

1963 рік – на берлінській виставці техніки радіоприймач Braun був визнаний кращим зразком серед кількох тисяч представлених

2008 рік – на міжнародному конкурсі «Вибір року» завойовані нагороди відразу в 4-х номінаціях

2009 рік – епілятор Braun Silk-Epil Xpressive отримує почесну нагороду у номінації «Дизайн продукту» на конкурсі Reddot design.