Подарункові сертифікати

Правила використання подарункових сертифікатів Braun

 1. «Подарунковий сертифікат» –  не цінний папір і не платіжний документ.
   
 2. «Подарунковий сертифікат» не є іменним.
   
 3. Пред'явник «Подарункового сертифіката» має право купувати товари з інтернет-магазинів braun-market.com.ua, delonghi-shop.com.ua, kenwood-shop.com .ua зі знижкою відповідно сумі «подарункового сертифіката» відповідно до цін на сайтах інтернет-магазинів на момент покупки.
   
 4. «Подарунковий сертифікат» має обмежений термін дії (до 01.02.2023 року).
   
 5. Використовувати «Подарунковий сертифікат» має право його пред'явник або особа, що назвала менеджеру персональний номер. На «Подарунковий сертифікат» нанесений персональний номер, який не дублюється. Після того, як «Подарунковий сертифікат» був використаний, він або вилучається, або анулюється. Серійний номер сертифіката розміщений на зворотному боці під захисною плівкою, яку потрібно стерти.
   
 6. Сума товару може бути вищою за номінал «подарункового сертифіката». У даному випадку покупцеві необхідно сплатити різницю номіналу і вартості товару готівкою.
   
 7. У разі, якщо вартість товару менше, ніж номінал «подарункового сертифіката» – різниця не повертається.
   
 8. При оформленні замовлення з використанням «Подарункового сертифіката», потрібно щоб покупець повідомив менеджеру серійний номер свого сертифікату при підтвердженні замовлення. «Подарунковий сертифікат» з персональним серійним номером може бути використаний один раз.
   
 9. Сертифікат не діє на товари по спеццінах і з додатковими знижками. У разі якщо будь-яка товарна позиція бере участь в подарунковій акції, використання сертифіката допускається, але подарунок по ній не дарується.
   
 10. «Подарунковий сертифікат» не підлягає ані поверненню, ані обміну у вигляді грошового еквіваленту.
   
 11. «Подарунковий сертифікат» не підлягає відновленню у разі його втрати.
   
 12. При розірванні договору купівлі-продажу або повернення товару, придбаного з використанням «Подарункового сертифіката», повернення грошових коштів, відбувається шляхом видачі нового сертифікату того ж номіналу, як і той який був застосований при купівлі повернутого товару. У разі, якщо вартість товару на момент покупки перевищувала номінал сертифіката і покупець оплатив різницю готівкою, дана сума різниці повертається.
   
 13. У разі купівлі однієї одиниці товару, допускається використання необмеженої кількості сертифікатів.
   
 14. Здійснювати оплату товару з «Подарунковим сертифікатом» можуть виключно фізичні особи. Оплата товарів за допомогою сертифікатів повна або часткова для юридичних осіб неможлива.
   
 15. Право зміни правил використання «подарункового сертифіката» адміністрація інтернет-магазинів braun-market.com.ua, delonghi-shop.com.ua, kenwood-shop.com .ua залишає за собою.