Клуб Braun

Braun-market – це більше, ніж просто інтернет-магазин. Це єдиний в Україні офіційний on-line магазин високоякісної техніки німецького виробника Braun. У Braun-market представлений максимально повний асортимент модельного ряду бренду. Контент сайту знаходиться під контролем виробника і тому містить лише достовірну та повну інформацію про технічні характеристики товару та особливості його експлуатації.

Висококваліфіковані консультанти з радістю допоможуть вам обрати той товар, який потрібен саме вам, а також запропонують найбільш комфортні умови для оплати і доставки.

Офіційний інтернет-магазин Braun-market запрошує вас приєднатися до спільноти поціновувачів техніки німецького бренду та стати членом «Клубу Braun».

Бути членом клубу Braun – більше, ніж бути просто клієнтом Braun-market. «Клуб Braun» надає своїм учасникам унікальну можливість отримувати привілеї, яких немає у звичайних покупців.

Щоб стати членом «Клубу Braun» потрібно...

Приєднатися до нас можна наступним чином:

  • Перейти за посиланням: http://braun-market.com.ua/signup
  • Внести необхідні дані (поля помічені зірочкою обов'язкові до заповнення)
  • Купувати через «Особистий кабінет» *
  • Отримувати масу вигідних пропозицій від braun-market.com.ua

Які переваги «Клубу Braun»?

Відкривши для себе «Клуб Braun», ви зможете по достоїнству оцінити його привілеї:

  • Ви стаєте нашим VIP-клієнтом і отримуєте можливість купувати товари з додатковими знижками, які доступні тільки для учасників клубу.
  • Ви зможете брати участь у конкурсах та розіграшах серед зареєстрованих покупців «Клубу Braun» з отриманням цінних призів.
  • Ви будете одними із перших, хто отримає інформацію про новинки у нашому магазині (які першими в Україні з'являються саме у нас), про діючі акції та спеціальні пропозиції саме для вас!

Ставши учасником «Клубу Braun», робіть покупки через свій «Особистий кабінет». Таким чином, ви зможете скористатися нашими спеціальними пропозиціями, редагувати та змінювати свій профіль, побачити раніше переглянуті вами товари, стежити за історією своїх замовлень, а також отримувати найсвіжіші новини та акції від наших проектів.

Дізнатися більше інформації про «Клубі Braun» ви зможете, зв'язавшись з нашими консультантами за телефонами вказаними у шапці сайту.