Способи оплати

Готівкова оплата

 • Ви можете оплатити товар готівкою кур'єру, в магазині – при самовивозі, у відділенні «Нова пошта» в будь-якому місті України – післяплатою при отриманні товару.

Процедура повернення грошей при оплаті готівкою

 • Якщо готівкова оплата товару здійснювалася в Києві в магазині або кур'єру при отриманні, то повернення грошей за товар здійснюється безпосередньо в магазині за адресою пр.Степана Бандери (Московський), 23.
 • Якщо готівкова оплата товару здійснювалася на відділенні «Нова пошта» післяплатою, то повернення грошей здійснюється на карту покупця банківським переказом на підставі заяви покупця, яку він відправляє електронною поштою. Зразок заяви надсилається покупцеві менеджером магазину. Термін повернення грошей за заявою 1-3 банківських дні.

Умови повернення та обміну товару докладно описані в розділі «Гарантія та сервіс».

Оплата через платіжний термінал Приватбанку

 • У терміналі Приватбанку ви обираєте рубрику «Банківські та Страхові операції», вас перекине в наступне вікно з іконкою «Відправити платіж за реквізитами». При переході по цій іконці на екрані з'явиться рядок для введення розрахункового рахунку. Після того як ви його введете відкриється віконце з усіма реквізитами нашої компанії і вам потрібно буде ввести тільки номер рахунку та суму замовлення. Далі ви підтверджуєте інформацію і проводите оплату. По закінченню операції ви отримаєте чек про оплату.

Процедура повернення грошей при оплаті через платіжний термінал Приватбанку

 • Щоб здійснити оплату товару через платіжний термінал Приватбанку повернення грошей здійснюється на карту покупця банківським переказом на підставі заяви покупця, яке він відправляє електронною поштою. Зразок заяви надсилається покупцеві менеджером магазину. Термін повернення грошей за заявою 1-3 банківських дні.

Умови повернення та обміну товару докладно описані в розділі «Гарантія та сервіс».

Оплата банківською картою Приват 24, Visa і MasterCard

 • Ви можете оплатити товар банківською картою після оформлення замовлення через кошик сайту, а також через термінал безпосередньо в магазині при отриманні товару.

Увага! Для власників карт Приватбанку діють програми:

«Оплата частинами» і «Миттєва Розстрочка».

Процедура повернення грошей при оплаті банківською картою Приват 24, Visa і MasterCard

 • Щоб здійснити оплату товару банківською картою повернення грошей здійснюється на карту покупця банківським переказом на підставі заяви покупця, яку він відправляє електронною поштою. Зразок заяви надсилається покупцеві менеджером магазину. Термін повернення грошей за заявою 1-3 банківських дні.

Умови повернення та обміну товару докладно описані в розділі «Гарантія та сервіс».

Безготівкова оплата для юридичних і фізичних осіб

 • Після розміщення замовлення на сайті ви отримуєте по електронній пошті рахунок-фактуру.
 • Рахунок дійсний протягом 3-х робочих днів. На час дії рахунку товар буде для вас зарезервований.

Юридичним особам для коректного оформлення видаткових документів і реєстрації податкових накладних необхідно надати скани наступних документів:

Копію або скан документа про реєстрацію в ЄДРПОУ, свідоцтво або виписку платника ПДВ (якщо покупець платник ПДВ), інформацію про розрахунковий рахунок і чинного директора в разі підписання договору (договір на разові поставки може укладатися за бажанням покупця). Шаблон договору ви отримаєте від менеджера магазину по електронній пошті.

 • Юридичним особам товар відпускається після отримання грошей на розрахунковий рахунок і за фактом надання правильно заповненої довіреності (якщо товар отримує співробітник компанії). Обмін документами проводиться безпосередньо в магазині в момент отримання товару або поштою.
 • Податкова накладна реєструється протягом 2-5 днів з моменту настання 1-го події оплати або відвантаження

У разі виникнення питань щодо оформлення безготівкової оплати ви можете звернутися безпосередньо в бухгалтерію підприємства по телефону (044) 599 62 92.

Процедура повернення грошей при оплаті за безготівковим розрахунком для юридичних осіб

 • Повернення грошей юридичним особам здійснюється за безготівковим розрахунком. Сума придбаного товару, згідно РН, повертається на рахунок покупця протягом 1-3 банківських днів за фактом одержання листа про повернення від компанії покупця і повернення самого товару. У листі повинні бути чітко вказані такі дані: найменування компанії, код ЄДРПОУ, розрахунковий рахунок, банк, МФО банку, сума повернення, печатка і підпис посадових осіб (що мають право підпису).
 • Компанія покупець отримує і підписує поворотні накладні. Коригування до податкової накладної реєструються в термін: 2-3 дні з моменту отримання оригіналу поворотної накладної.

Умови повернення та обміну товару докладно описані в розділі «Гарантія та сервіс».