Зубна щітка Braun Oral-B Genius 8000 White (D701.535.5 XC)

5199
грн.
Зубна щітка Braun Oral-B Genius 8000 White (D701.535.5 XC)
Рейтинг: 5 з 5
Голосів: 3
Код товару: 1045
Зубна щітка Braun Oral-B Genius 8000 White (D701.535.5 XC). Bluetooth підключення до мобільного додатку «Oral-B App». Унікальна технологія SmartRing. 3D-технологія чищення зубів. Режими чищення: 5 (щоденний, професійний, делікатний, відбілюючий і догляд за яснами). Професійний 2-хвилинний таймер. Кількість насадок: 3 («3D White» EB 18, «Sensi Ultra Thin» EB 60, «Cross Action» EB 50). Індикація стану рівня заряду. Датчик надмірного тиску. Дорожній футляр. Підставка для зберігання насадок. Спеціальний тримач для смартфона. Вологостійкий корпус. Прогумована ручка. Безконтактна зарядка. Система живлення: акумулятор.
Сумісна з усіма насадками для зубних щіток Oral-B.
 • Опис і характеристики
 • Відгуки (3)

Опис і характеристики

 • Smart ring та підключення по Bluetooth
  Smart ring та підключення по Bluetooth
  Завдяки унікальній технології Smart ring користувач зубної щітки Braun Oral-B Genius 8000 може повністю контролювати процес чищення не тільки зубів, але і всієї ротової порожнини. Використовуючи світлову індикацію, зубна щітка Braun Oral-B Genius 8000 подає певні сигнали своєму власникові, серед яких: білий відповідає за таймер чищення зубів, червоний – сповіщає про надмірний тиск на зуби під час чищення, а синій – підтверджує підключення до пристрою за технологією Bluetooth.
 • Чистка ротової порожнини під контролем
  Чистка ротової порожнини під контролем
  Завдяки функції підключення зубної щітки до смартфону під управлінням iOS або OS Android, ви зможете навчитися якісно та безпечно чистити всю ротову порожнину. На смартфоні буде відображатися повна інформація про проведення процедури. Зокрема: якість чищення зубів, необхідний час чищення, помилки при чищенні, які можуть вам нашкодити та інше.
 • 5 режимів чистки ротової порожнини
  5 режимів чистки ротової порожнини
  Вирішивши купити зубну щітку Braun Oral-B Genius 8000, ви можете бути впевнені, що отримаєте повноцінний пристрій для догляду за всієї ротовою порожниною. До того ж однією зубною щіткою можуть користуватися всі члени сім'ї. Це досягається за рахунок легкої зміни насадок, які можна змінювати в індивідуальному порядку. Завдяки 5 різним режимам чистки ротової порожнини (щоденний, професійний, делікатний, відбілюючий та режим для догляду за яснами), кожен знайде відповідний саме для нього.
 • Комплектація і функціональність Oral-B Genius 8000
  Комплектація і функціональність Oral-B Genius 8000
  У комплектації зубної щітки Braun Oral-B Genius 8000 ви знайдете кейс для транспортування, базу для зарядки, підставка для насадок, спеціальний утримувач для смартфона та три різні насадки. Також не можна не згадати, що дана зубна щітка оснащена потужним акумулятором, який може пропрацювати до 12 днів, а повністю заряджається всього за 15 годин.
Характеристики товару
2D-технологія: немає
3D-технологія: є
Технологія OxyJet: немає
2-о хвилинний таймер: є
Датчик тиску: є
Кількість режимів: 5
Робота від акумулятору: є
Робота від батарейок: немає
Індикатор рівня заряду: є
Країна-виробник: Німеччина
Гарантійний термін (міс.): 24
Комплектація
Додаткові особливості: кількість насадок: 3 ( «3D White» EB 18, «Sensi Ultra Thin» EB 60, «Cross Action» EB 50); дорожній футляр; підставка для зберігання насадок; спеціальний тримач для смартфона.

Відгуки

 • Игорь
  05.03.2019
  Будут в продаже зубные щетки Braun Oral-B Genius 9000 или Genius 10000 ?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. В данный момент, у нас нет информации о поступлении зубных щеток Braun Oral-B Genius 9000 и Braun Oral-B Genius 10000. Спасибо за обращение.
 • Игорь
  02.03.2019
  Какие я могу купить насадки для этой модели?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Для зубной щетки Braun Oral-B Genius 8000 White (D701.535.5 XC) подойдут любые насадки для зубных щеток Braun Oral-B кроме насадок для ирригаторов (Braun Oral-B OxyJet). Спасибо за обращение.
 • марина
  07.06.2018
  Отличная щетка! Даже представить не могла что она так хорошо чистит зубы. Нужно конечно привыкнуть сразу, потому что ощущения поначалу странные. Но потом привыкаешь и уже нет желания пользоваться обычной. Очень хорошо, что есть сменные насадки. То есть у каждого своя щетка а зарядник и мотор к ней общий. Удобно. Понравилась щетка!
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Нам очень приятно, что Вы остались довольны покупкой. Спасибо за Ваш отзыв.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.