Іригатор Braun OC 20 Oral-B Professional Care OxyJet

Схожі моделі:
Зубная щетка Braun MD 20 Oral-B Professional Care OxyJet Зубная щетка Braun MD 20 Oral-B Professional Care OxyJet
Код: 0493
2699 грн
Унікальна мікропузирькова технологія. 2 режими роботи: монопотік і турбопотік. Повітряний фільтр. В комплекті 4 насадки. Контейнер для насадок.
Іригатор Braun OC 20 Oral-B Professional Care OxyJet
Рейтинг: 5 з 5
Голосів: 2
Код товару: 0494
Іригатор Braun OC 20 Oral-B Professional Care OxyJet Зубний центр: електрична зубна щітка та іригатор. 2 режими роботи: монопотік і турбопотік. Таймер. Датчик тиску. Унікальна технологія 3D. Насадки для іригатора: 4 шт. Насадки для зубної щітки: 3.
 • Опис і характеристики
 • Аксесуари (5)
 • Відгуки (2)

Опис і характеристики

 • Домашній зубний центр
  Домашній зубний центр
  Іригатор Braun OC 20 Oral-B Professional Care OxyJet це зубний центр, який включає в себе електричну зубну щітку і безпосередньо сам іригатор. Стоматологи рекомендують саме комплексне використання обох пристроїв для більш ефективного догляду за порожниною рота та зубами. Для гігієнічного використання приладу усіма членами сім'ї є спеціальний контейнер для зберігання 4 насадок іригатора. Іригатор самостійно виконує автоматичне відключення через 10 хвилин роботи, щоб уникнути перегріву.
 • Технологія 3D
  Технологія 3D
  Ціною унікальної технології 3D досягається дбайливе і в той же час оптимально ефективне очищення. Зубна щітка бездоганно видаляє наліт, роблячи 4000 пульсуючих і 8800 зворотно-обертальних рухів у хвилину. За допомогою пульсацій відбувається очищення нальоту, а завдяки зворотно-обертальних рухів він видаляється. Якщо відбувається сильне натискання щетинок на поверхню зубів, датчик тиску реагує і припиняє пульсуючі рухи, що забезпечує обережну та безпечну чистку ясен і зубів. Ви можете вибирати режим чищення: щоденне чищення, чутливий або відбілюючий режим.
 • Режими іригатора
  Режими іригатора
  Іригатор Braun OC 20 Oral-B OxyJet має два режими роботи, який можна перемкнути за допомогою спеціального регулятора на ручці. Працюючи в режимі турбопотока іригатор включає спіралевидний потік струменя, який виробляє масаж для ясен, дозволяє прибрати частинки їжі і бактерії. Іригатор завдяки цій функції здійснює профілактику пародонту. Працюючи в режимі монопотока, іригатор подає прямо спрямований потік, який якісно очищає простір між зубами, а так само різних конструкцій: мостів, коронок, протезів, імплантатів. Іригатор оснащений спеціальним повітряним фільтром очищення повітря, який утворює мікропухирці та збагачує ними воду.
 • Професійний таймер «Professional Timer»
  Професійний таймер «Professional Timer»
  Даною функцією оснащена зубна щітка Oral-B Professional Care OxyJet. Стоматологи рекомендують чистити зуби приблизно протягом 2 хвилин. Спеціальний таймер через дві хвилини подасть довгі сигнали, які будуть означати, що процес чистки можна завершувати. Так само «Professional Timer» подає сигнал у вигляді переривчастих коротких рухів кожні 30 секунд, щоб ви перейшли до наступної ділянки чистки.
 • Насадка Precision Clean
  Насадка Precision Clean
  Кругла форма головки при чищенні охоплює кожен зуб, ефективно очищує важкодоступні ділянки порожнини рота.
 • Насадка для міжзубних проміжків Power Tip
  Насадка для міжзубних проміжків Power Tip
  Рекомендована для ретельного очищення між зубами, мостами, коронками або ортодонтичними конструкціями.
 • Насадка Pro White
  Насадка Pro White
  У конструкції має гумову поліруючу чашечку для більш тривалого утримування зубної пасти на щітці. Насадка полірує поверхню зубів.
 • Насадки для іригатора
  Насадки для іригатора
  У комплекті додається 4 насадки для іригатора. Ви можете користуватися іригатором всією сім'єю, вибравши для кожного особисту насадку.
Характеристики товару
2D-технологія: немає
3D-технологія: є
Технологія OxyJet: є
2-о хвилинний таймер: є
Датчик тиску: є
Кількість режимів: 2
Робота від акумулятору: є
Робота від батарейок: немає
Індикатор рівня заряду: є
Країна-виробник: Угорщина
Гарантійний термін (міс.): 24
Комплектація
Додаткові особливості: насадки : OxyJet - 4шт., Precision Clean - 1шт., 3D White - 1шт., Ortho Care Essentials - 1шт.

Відгуки

 • Марина
  08.12.2017
  Самый шикарный и надежный ❤️ У меня 10 лет
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Нам очень приятно, что Вы довольны ирригатором Braun OC 20 Oral-B Professional Care OxyJet. Спасибо Вам за позитивный отзыв.
 • александра
  20.01.2016
  Прекрасная вещь. У меня всегда были плохие зубы. С тех пор как стала использовать ирригатор ни разу ничего не лечила. Сама очень удивлена. Стоматолог вообще в шоке. Так и клиентов можно лишиться.)) Но использую ежедневно. На ночь. Без выходных так сказать.
  Адміністратор Braun
  Добрый день! Спасибо за Ваш отзыв.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.