Іригатор Braun MD 20 Oral-B Professional Care OxyJet

2699
грн.
Іригатор Braun MD 20 Oral-B Professional Care OxyJet
Рейтинг: 4.2 з 5
Голосів: 5
Код товару: 0493
Іригатор Braun MD 20 Oral-B Professional Care OxyJet. Унікальна технологія OxyJet (збагачує воду мікробульбашками, забезпечуючи видалення бактерій, нальоту і залишків їжі з важкодоступних ділянок ротової порожнини, проводить масаж ясен і запобігає появі зубного каменю). Режими роботи: 2 (монопоток і турбопоток). Плавний п’ятиступінчастий регулятор тиску води (для ретельного чищення важкодоступних ділянок або для дбайливого догляду за чутливими зонами). Кількість насадок: 4 ( «OxyJet» ED 17). Обсяг контейнера для води: 600 мл. Повітряний фільтр. Контейнер для зберігання насадок. Вологостійкій корпус. Прогумована ручка. Система живлення: від мережі 220V.
 • Опис і характеристики
 • Аксесуари (1)
 • Відгуки (5)

Опис і характеристики

 • Ретельний догляд
  Ретельний догляд
  Іригатор Braun MD 20 Oral-B Professional Care OxyJet призначений для більш ретельного догляду за порожниною рота та зубами. Його особливо рекомендовано використовувати тим, у кого скупчене положення зубів і тим, хто має ортодонтичні конструкції: мости, коронки, брекети. Ви можете купити іригатор Braun MD 20 Oral-B Professional Care OxyJet в профілактичних цілях, щоб уникнути утворення зубного каменю і різних захворювань порожнини рота.
 • Мікропузирькова технологія
  Мікропузирькова технологія
  Безліч мікропухирців, які утворюються у водяному потоці при нагнітанні в ньому повітря, м'яко та ефективно вимивають наліт і залишки їжі. Завдяки мікропузирьковій технології іригатор виконує не тільки дуже ретельну чистку простору між зубами, а й масажує ясен.
 • Два режими
  Два режими
  Завдяки перемикання регулятора ви можете використовувати іригатор в режимі турбопотока або монопотока. Перший режим являє собою спіралевидний душ, який проникає навіть під край ясен, вбиваючи бактерії. Другий режим – це спрямований потік, він ефективно вимиває наліт і залишки їжі в просторі між зубами, а так само навколо мостів, коронок тощо.
 • Зручність
  Зручність
  Іригатор Braun MD 20 Oral-B OxyJet в автоматичному режимі відключиться після 10 хвилин роботи, щоб уникнути перегріву пристрою. Регулятор напору струменя дає можливість плавно змінювати тиск, з яким подається рідина, що дозволяє контролювати силу впливу напору на ясна.
 • Насадки для іригатора
  Насадки для іригатора
  В комплекті 4 насадки для іригатора з кольоровими кодуваннями. Кожна насадка працює за технологією OxyJet: мікропухирці, утворені з очищеного повітря виключно видаляють бактеріальний наліт і залишки їжі з важкодоступних ділянок порожнини рота та масажують ясна.
Характеристики товару
2D-технологія: немає
3D-технологія: немає
Технологія OxyJet: є
2-о хвилинний таймер: немає
Датчик тиску: немає
Кількість режимів: 2
Робота від акумулятору: немає
Робота від батарейок: немає
Індикатор рівня заряду: немає
Країна-виробник: Угорщина
Гарантійний термін (міс.): 24
Комплектація
Додаткові особливості: кількість насадок: 4 ( «OxyJet» ED 17); контейнер для зберігання насадок.

Аксесуари

Відгуки

 • Максим
  13.05.2019
  Доброго времени суток! Уточните страну-изготовитель Ирригатора Braun MD 20 Oral-B Professional Care OxyJet. У вас в описании написано - Германия. Но, если я не ошибаюсь должна быть Венгрия... Посмотрите пожалуйста на самом устройстве или в документации.
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Спасибо вам, что обратили наше внимание на этот вопрос. Действительно сейчас нам поставляются ирригаторы Braun MD 20 Oral-B Professional Care OxyJet производства Венгрии. Спасибо за обращение.
 • Коваленко
  22.01.2019
  очень сранные отзывы, два как минимум должны быть явно не пять, а третий просто вопрос. рейтинг не обьективный
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Ваше замечание нам понятно. Однако мы никакого отношения не имеем к проставленным оценкам. Клиент самостоятельно оставляет отзыв и устанавливает оценку. Спасибо за обращение.
 • Александр
  15.01.2019
  Здравствуйте, подскажите, пожалуйста габариты самого блока ирригатора. Хочу повесить его на стену в ванной комнате, но не уверен что хватит места Заранее спасибо
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Габариты станции ирригатора Braun MD 20 Oral-B Professional Care OxyJet составляют: ширина 160 мм; высота 175 мм; глубина 140 мм. Спасибо за обращение.
 • Dima Syedykh
  30.08.2015
  У меня треснула шланга. В сервисе говорят отдельно купить нельзя. Он у вас одноразовый?
  Адміністратор Braun
  Добрый день! Шланг отдельно действительно не подлежит замене, он меняется вместе с рукояткой ирригатора. Мы перепроверили информацию, перезвонив в официальный сервисный центр Braun, и нас уверили, что с ремонтом ирригаторов никаких проблем нет. Спасибо за обращение.
 • tuttu
  18.05.2014
  Через 3 месяца компрессор перестал подавать воду. Жужжит и больше ничего. Подскажите что делать?
  Адміністратор Braun
  Добрый день! Вам необходимо обратиться в сервисный центр производителя. Адреса и телефоны сервисных центров в Вашем городе можно уточнить по телефону горячей линии: 0-800-505-000. Спасибо за обращение.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.