Фотоепілятор Braun Silk-expert 5 IPL BD 5007

8699
грн.
Фотоепілятор Braun Silk-expert 5 IPL BD 5007
Рейтинг: 4.85 з 5
Голосів: 13
Код товару: 1041
Серія: Silk-epil 5. Система: IPL (фотоепіляція). Сумісність з типами шкіри: 1-5. Область впливу: 3 кв. см. Строк служби: 300 000 спалахів. Датчик SensoAdapt. Функція GentleMode. Ковзаючий режим. Живлення: від мережі. Косметичка у комплекті.
 • Опис і характеристики
 • Відгуки (13)

Опис і характеристики

 • Бездоганна епіляція
  Бездоганна епіляція
  Фотоепілятор Braun Silk-Expert 5 IPL BD 5007 дозволяє швидко і ефективно позбутися небажаного волосся на тілі на тривалий період часу. З його допомогою можуть робити епіляцію, як жінки, так і чоловіки. Що стосується принципу роботи фотоепілятора Braun Silk-Expert 5 IPL BD 5007, то він не просто видаляє небажане волосся, але і «присипляє» волосяні фолікули, що дозволяє припинити їх зростання на термін до року.
 • Ніжна епіляція чутливих ділянок
  Ніжна епіляція чутливих ділянок
  Для видалення волосків на чутливих ділянках шкіри, таких як обличчя або зона бікіні, можна скористатися спеціально передбаченим для цього режимом під назвою GentleMode. У даному режимі фотоепілятор Braun Silk-Expert 5 IPL BD 5007 працює аналогічно стандартному режиму, але на більш низькому енергетичному рівні. Використання даного режиму фотоепілятора Braun Silk-Expert 5 IPL BD 5007 дозволяє мінімізувати неприємні відчуття під час і після процедури.
 • Автоматична адаптація під тип шкіри
  Автоматична адаптація під тип шкіри
  Фотоепілятор Braun Silk-Expert 5 IPL BD 5007 оснащений спеціальним датчиком SensoAdapt, який автоматично зчитує тон шкіри для визначення інтенсивності світлових спалахів. Це необхідно для того, щоб процес епіляції проходив ефективно і не завдав шкоди, оскільки відтінок шкіри на одній ділянці може відрізнятися кілька разів протягом 3-4 сантиметрів. Якщо ви вирішили купити Braun Silk-Expert 5 IPL BD 5007 – можете бути впевнені в тому, що апарат буде працювати виключно дбайливо і ефективно.
 • Швидкість роботи
  Швидкість роботи
  Ще однією перевагою фотоепілятора Braun Silk-expert 5 IPL BD 5007, ціна якого повністю відповідає його можливостям і характеристикам, є швидкість виконання процедури. Видаляти небажане волосся на тілі з його допомогою можна в один рух, а технології, що забезпечують комфортність процедури, зроблять цей процес максимально ефективним та безболісним.
 • Приємний бонус
  Приємний бонус
  Вирішивши купити фотоепілятор Braun Silk-expert 5 IPL BD 5007, ви отримаєте прекрасний пристрій, який доводить, що безболісна епіляція на тривалий період часу існує. Як приємний бонус до вашого нового помічника у комплектації ви знайдете фірмову косметичку. Вона призначена для зберігання фотоепілятора до наступної процедури, адже наступного разу ви будете ним користуватися майже через рік.
Характеристики товару
Тип епіляції: IPL
Живлення: від мережі
Термін служби лампи: 300`000 спалахів
Кількість ступенів інтенсивності роботи: 10
Делікатний режим: є
Екстраделікатний режим: є
Насадка для точкового фотоепіляції: немає
Мішечок для зберігання: немає
Косметичка: є
Термін гарантії: 24
Країна виробник: Великобританія
Додатково: Немає даних

Відгуки

 • Віра
  13.02.2020
  Купила дану модель фотоепілятора місяць тому і вже позбавилась волосся не тільки я з темним волоссям але й чоловік з русим волоссям. Хто візьме не пошкодує! Дякую магазину за гарне обслуговування і дякую бренду за якісні товари!
  Адміністратор Braun
  Доброго дня. Дякуємо Вам за відгук.
 • Ирина
  13.02.2020
  Добрый день! Подскажите, пожалуйста, отличие между Braun Silk-expert 5 IPL BD 5008 и Braun Silk-expert 5 IPL BD 5007. Спасибо!
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Это одинаковые фотоэпиляторы с разной комплектации. Фотоэпилятор Braun Silk-expert 5 IPL BD 5008 комплектуется прибором по уходу за литцом Face. Фотоэпилятор Braun Silk-expert 5 IPL BD 5007 комплектуется косметичкой. Спасибо за обращение.
 • Алена
  28.12.2019
  Здраствуйте. Подскажите, пожалуйста, можно ли делать глубокое бикини этим фотоепилятором ?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Фотоэпилятор Braun Silk-expert 5 IPL BD 5007 был разработан для значительного уменьшения роста волос после его использования в течение определенного периода времени. Идеален для применения на следующих участках кожи у женщин: на ногах, на руках, в подмышечных впадинах, в зоне бикини и на лице (под скулами). Для глубокого бикини прибор подходит не для всех. Кожа на этих участках может быть темнее и плотность волос может быть больше, поэтому использование прибора на этих участках может вызвать дискомфорт/болезненные ощущения или повредить кожный покров. Обязательно перед использованием ознакомьтесь с инструкцией и проконсультируйтесь со специалистом. Спасибо за обращение.
 • Екатерина
  08.12.2019
  Здравствуйте! Очень понравился Ваш фотоэпилятор! Хочу только спросить, чисто теоретически он убирает морщины? Ведь система IPL применяется и на фотоэпиляции и на фотоомоложении. Так почему его не использовать для омоложения кожи?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Возможно и можно с помощью фотоэпилятора Braun Silk-expert 5 IPL BD 5007 проводить омолаживающие процедуры, но нам об этом ничего не известно. На сколько нам известно, данная модель проводит только фотоэпиляцию. Мы перенаправим Ваш отзыв представительству Braun. Спасибо за обращение.
 • Наталья Ткацевич
  24.04.2019
  Добрый день! Покупка была быстрой и приятной из-за индивидуального подхода. Пользуюсь фотоэпилятором месяц, легкая в эксплуатации, подбирает мощность вспышки самостоятельно. От пользователя необходимо только внимательно выбрать режим. Пока явного результата нет, но и в инструкции и в отзывах написано что первые результаты от 4 до 6-ти раз использования
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Нам очень приятно, что вы остались довольны обслуживанием и товаром. Спасибо за отзыв.
 • Показати всі відгуки
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.