Видалення видимих волосків надовго завдяки технології IPL

Все про фотоепілятори Braun

Видалення видимих волосків надовго завдяки технології IPL
Фотоэпиляторы
В порівнянні з іншими методами, які видаляють волоски лише на час, пристрої з технологією IPL вирішують проблему в корені: після першого використання вони «присипають» фолікули і переривають цикл росту волоска. Нижче ви дізнаєтеся про те, як пристрої з технологією IPL можуть використовуватися для видалення видимих волосків надовго і отримання ідеальної гладкості шкіри.

Способи видалення небажаного волосся

Способи видалення волосся на жіночому тілі зазвичай розділяють на наступні категорії:

Депіляція, або
поверхневі методи
Епіляція, або методи видалення волосся із коренем Енергетичні методи
Волосся видаляють шляхом зрізання,
обламування або розчинення
їх на поверхні шкіри.

Приклади: бриття, креми для
видалення волосся
Волосся видаляють з коренем шляхом висмикування

Приклади: епіляція, видалення волосся воском
Енергія світла або електричного струму нагріває волосяну цибулину, запобігаючи подальшому росту волосся

Приклади:
IPL(«інтенсивне імпульсне світло»), лазер

Переваги епіляції

Переривання циклу росту волосся

Цикл росту волосся на всіх ділянках тіла включає в себе три етапи. Тривалість циклу росту залежить від конкретної ділянки тіла. Технологія IPLефективно перериває цикл росту волоска і перепрограмовує волосяний фолікул на фазу спокою або «телоген»,а повторні процедури дозволяють підтримувати фолікул у цій фазі, щоб волоски не відростали на поверхні шкіри.

Слово експерта: На різних ділянках тіла, волосся росте з різною швидкістю. Волосся на голові росте швидше за все. З часом вони можуть стати найстарішим волоссям на тілі. Волоссю на ногах і обличчі всього декілька місяців, вони ростуть вдвічі повільніше волосся на голові

Технологія IPL перериває цикл росту волоска, посилаючи до нього світлові імпульси. Світло поглинається меланіном – кольоровим пігментом, який надає волоссю і шкірі їх колір. У волоску міститься більше меланіну у порівнянні з оточуючою шкірою (принаймні у темному волоссі на світлій шкірі), тому темне волосся поглинає більше енергії.

Фактор тону шкіри
Чим темніша шкіра, тим більша концентрація меланіну. Це, в свою чергу, підвищує ризик нагрівання світлом шкіри, а не волоска. Тому тон шкіри грає важливу роль у визначенні оптимального рівня енергії світлового імпульсу.
Тон шкіри відрізняється на різних ділянках і навіть на одній і тій самій частині тіла, що створює деякі складності у використанні пристроїв з технологією IPL: необхідно кожного раз шукати баланс між ефективністю і безпекою. Найновіші пристрої з IPL мають датчики тону шкіри, котрі аналізують тон шкіри перед кожним спалахом і автоматично оптимізують інтенсивність світлового імпульсу для максимальної ефективності і безпеки процедури.

Через який час буде
помітний результат?

У зв’язку з тим, що до обробки світлом чутливі тільки волоски в стадії росту, для отримання рівномірно гладкої шкіри важливо провести декілька процедур. З цієї причини, для досягнення оптимальних результатів рекомендується провести початковий етап обробки з 4-13 щотижневих процедур. Якщо ріст волосся припинився, немає необхідності завершувати повний цикл 12 щотижневих процедур. Можна перейти на підтримуючу обробку.

Кому можна і кому неможна
використовувати цю технологію?

Колір шкіри та волосся
Пристрої з технологією IPLпідходять не всім. Застосування таких пристроїв найбільш ефективне на шкірі від світлого до середнього тону і волоссі від натурального блонду до темно-коричневих або чорних. Пристрої менш ефективні на дуже світлому, рудому або сивому волоссі, в якому міститься менше меланіну, здатного поглинати енергію світла. Автоматична адаптація забезпечує оптимальну ефективність і безпеку без необхідності щоразу тестувати тон шкіри вручну.

Слово експерта: Дію IPL можна зрівнювати з тим, коли ви знаходитеся на сонці у чорній або білій футболці. Темний колір поглинає світло і тканина нагрівається. Білий колір футболки відбиває сонячні промені і тканина залишається прохолодною. На волосся світло діє аналогічним чином: темне волосся нагрівається, а світле, сиве або руде не може поглинати енергію і тому не нагрівається.

Для видалення світлого, рудого або сивого волосся добре підходить епіляція.
Якщо пристрої з технологією IPLне підходять, гарним варіантом буде епіляція. Вона видаляє волосся з коренем і забезпечує ефект гладенької шкіри до чотирьох тижнів.

Пристрої з технологією IPLне підходять вагітним жінкам та жінкам молодшим 18 років, так якдослідження для цих груп не проводилися.

Використання пристроїв з технологією IPLдля видалення волосся на обличчі чоловіків не допускається.
Чоловіки можуть використовувати такі пристрої лише нижче плечей (груди, спина, руки, живіт і ноги). Не використовуйте пристрій для видалення волосся на обличчі, на шиї і в інтимній зоні. Використання пристрою для видалення бороди або волосся на обличчі може призвести до нерівномірного результату.

Слово експерта: Засмагла шкіра. Для пристрою з технологією IPLне важливо, являється ваша засмага природньою, штучною чи ваша шкіра темна від народження. Важливо застосовувати пристрій здатний автоматично скоригувати рівень потужності для забезпечення безпеки використання і повідомити вас, якщо шкіра надто темна для ефективного проведення процедури.
Важливі характеристики продукції
з технологією IPL

Існує декілька речей, на які необхідно звертати увагу при виборі пристрою з IPL.

Рівень потужності

Важливо, щоб пристрій володів високим рівнем потужності, який може ідеально адаптуватися під тон шкіри (за допомогою датчика тону шкіри), для максимально ефективного проведення процедури. Рівень потужності енергетичного імпульсу недорогих пристроїв з IPLзазвичай невисокий і розсіюється ще більше ковзному режимі.

Датчик кольору шкіри/автоматичне
коригування потужності

В деяких найновіших пристроях є датчик кольору шкіри, який забезпечує оптимальну потужність імпульсу. Датчик аналізує колір шкіри до 80 разів на секунду і підбирає оптимальну інтенсивність(потужність) процедури. Така функція дуже важлива, так як колір шкіри може сильно відрізнятися на різних частинах тіла.

Пристрої середньої або низької цінової категорії працюють по довідковим таблицям кольору або зчитують колір шкіри тільки раз перед проведенням процедури. У результаті, рівень енергії може бути зовсім не оптимальним.

Швидкість

В деяких пристроях є ковзний режим для застосування на великих поверхнях, таких як ноги. При цьому важливо, аби потужність залишалася високою навіть при високій швидкості повторюваних імпульсів.

У недорогих пристроїв часто не вистачає потужності або швидкості повторення імпульсів, що уповільнює проведення процедури або знижує її ефективність.

Строк служби

Строк служби багатьох пристроїв з IPL вимірюється у кількостях світлових спалахів. Але дійсно інформативним показником буде кількість років використання в залежності від оброблюваної частини тіла.

Наприклад, 120 000 спалахів дорівнює 14 рокам обробки гомілок, пахви, області бікіні і обличчя пристроями з зоною обробки в 3 кв. см.

Комфорт

Ергономічність дуже важлива. Пристрій з IPL має бути максимально легким і зручним. У деяких пристроях з IPL є щадний режим для новачків.

Провідний пристрій або пристрій на батарейках

Для роботи пристроїв з IPLпотребується багато енергії. Провідний пристрій забезпечує безперервність процедури на максимальній потужності. Таким чином, зникає необхідність перезаряджати пристрій під час процедури . Пристрій на батарейках можна використовувати в будь-якому місці, проте він може бути тяжчим, до того ж, існує вірогідність, зо вам доведеться міняти батарейки під час проведення процедури.