Огляд лінійки електробритв Braun Series 8

Огляд лінійки електробритв Braun Series 8

Дана серія стала логічним доповненням, яке вдало заповнило деяку «прогалину» між дуже популярними приладами серій 7 і 9. Відмінності торкнулися в першу чергу дизайну, але не тільки його. Основні функціональні можливості бритв восьмий серії вас також не розчарують, тому що кращі, перевірені технічні рішення, застосовані в топових зразках бренду, тут також впроваджені. Таким чином, колекція пристроїв Braun Series 8 ще більше розширила можливості вибору для покупців, дозволяючи купити електробритву, в точності відповідну саме вашим персональним запитам.

Розширений модельний ряд

Електробритви Braun Series 8 представлені різноманітними приладами (близько 10-ти), отже вибрати є з чого. Ергономічний дизайн пристроїв є обов'язковим атрибутом усіх бритв Braun, тому ви залишитеся задоволені тим, як зручно користуватися цими приладами завдяки зігнутій рукоятці та продуманій системі управління. А ефектне поєднання у «вісімках» чорного пластику з сріблястим металом виглядає дуже стильно! Бездоганні технічні характеристики, як завжди, вражають:

  • сухе та вологе гоління. Ефективність і швидкість гоління залишаються однаково високою, незалежно від того, якому способу ви надаєте перевагу. Для пом'якшення можна використовувати як спеціальні гелі або лосьйони, так і просто обходитися водою.
  • система електроживлення. Акумулятор Braun Series 8 дозволяє проводити сеанс гоління до 60-ти хвилин. Повторна зарядка займає не більше години. Крім того, є можливість швидкої зарядки (за 5 хвилин) для одного швидкого сеансу.
  • технологія Sonic. Під бритвеною сіточкою Opti Foil приховані гострі леза, які здійснюють 30.000 чи навіть 40.000 (у деяких моделях) ріжучих рухів в хвилину і всього за один прохід верстата начисто зрізають всі волоски. Повторні проходи просто не потрібні, відповідно, знижено подразнення шкіри і будь-які неприємні відчуття, що особливо актуально при чутливій шкірі.
  • Clean&Renew. Універсальна система підзарядки, яка одночасно очищає леза і бритвену голівку спеціальним складом. Процес очищення починається, тільки-но ви встановите бритву на підставку. До наступного сеансу гоління вас чекатиме «оновлений», чистий прилад. Система Clean&Renew подовжує термін служби ріжучих елементів.

Рухливі леза

Можливо, найбільш значимою для всіх бритв Braun Series 8 особливістю є високотехнологічна конструкція бритвеної голівки з трьома бритвеними елементами. Вони зроблені рухливими, а сама бритвена голівка плаваючого типу. У точності повторюючи вигини обличчя, вона зберігає незмінну відстань між лезами і шкірою, що дозволяє без зусиль домагатися рівномірного гоління.