Огляд фотоепілятора Braun Silk-expert Pro 3 IPL PL 3132

Огляд фотоепілятора Braun Silk-expert Pro 3 IPL PL 3132

Епіляція – процедура для жінки, яка стежить за своєю зовнішністю, настільки ж необхідна, наскільки неприємна і втомлива. Щипчики, пінцети, бритви... Навіть сьогодні, незважаючи на досить велику кількість методів видалення волосся, тільки один з них можна назвати по-справжньому комфортним. Однак, навіть IPL-епіляція (опромінення ультрафіолетом) довівши свою ефективність, все ще не отримала повної довіри. Серед головних причин багато хто називає побоювання за ризик здоров'ю і високу ціну IPL-пристроїв. Але характеристики і доступна ціна фотоепілятора Braun Silk-expert Pro 3 IPL PL 3132 повністю розвінчують ці два міфи.

Сучасні технології та функціонал

Оригінальний дизайн приладу поєднав прекрасну ергономічність з красою. Що не дивно, якщо врахувати, що при розробці даної моделі, та й усієї серії Silk-expert Pro інженери і дизайнери Braun доклали чималих зусиль, продумавши кожну деталь, аби створити кращий в своєму класі прилад.

  • Режим ковзання. Використовується для прискореної обробки шкіри рук, ніг і тіла. IPL-лампа працює з максимальною інтенсивністю і високою частотою спалахів. Для активації режиму ковзання треба затиснути і утримувати велику кнопку на верхній частині корпусу.
  • Делікатний режим. У режимі GentleMode ви можете знизити інтенсивність випромінювання примусово до найменшого можливого значення. Наприклад, щоб з граничною точністю і акуратністю обробити ділянки на обличчі та в особливо чутливих зонах.
  • Головка для точкової епіляції. Простий ковпачок-обмежувач, який скорочує зону впливу світлового потоку зі стандартних 3 кв. см. Рекомендується використовувати при активованому GentleMode.
  • Розумний датчик. Або, якщо хочете, точний. Датчик контролю тону шкіри SensoAdapt (загальна технологія з Cyden) призначений для постійного зчитування даних про типі шкіри на оброблюваній ділянці. Прилад автоматично оновлює інформацію 80 разів на секунду, що дозволяє підлаштовувати інтенсивність світлового потоку лампи.

Технологія SensoAdapt і можливість вручну перемикати режими роботи за бажанням повністю виключає надмірна дія ультрафіолету на шкіру і, відповідно, знижує ризик здоров'ю. Епілятор Braun Silk-expert Pro 3 IPL PL 3132 сумісний з тону з типами шкіри з 1-го по 5-й.

Повний набір можливостей

Результати процедури фотоепіляції проявляються не одразу. І те, наскільки ефективною вона виявиться, багато в чому залежить від вихідного стану шкіри. Шкіру потрібно попередньо підготувати і зробити це буде простіше за допомогою бритвеного верстата Venus Divine Sensitive. Легка жіноча бритва особливої форми спеціально розроблена під цей прилад, щоб діяти як допоміжний інструмент. Нагадуємо, що аксесуар поставляється безкоштовно при покупці фотоепілятора Braun Silk-expert Pro 3 IPL PL 3132 тільки в фірмових магазинах компанії або в офіційному інтернет-магазині.