Фотоепілятор Braun Silk-expert Pro 3 IPL PL 3132

11699
грн.
Фотоепілятор Braun Silk-expert Pro 3 IPL PL 3132
Рейтинг: 5 з 5
Голосів: 1
Код товару: 1226
Серія: Silk·expert Pro 3. Система: IPL (фотоепіляція). Сумісність з типами шкіри: 1-5. Область впливу: 3 кв. см. Термін служби: 300 000 спалахів. 3 рівня інтенсивності. Датчик SensoAdapt. Функція GentleMode. Ковзаючий режим. Частота спалахів: 2-3 сек. Живлення: від мережі. Мішечок для зберігання, насадка для точкової фотоепіляції та бритва Venus Divine Sensitive у комплекті.
Самий безпечний фотоепілятор IPL завдяки технології SensoAdapt*
* Загальна технологія з Cyden.
 • Опис і характеристики
 • Відгуки (1)

Опис і характеристики

 • Гарантія сумісності
  Гарантія сумісності
  Мабуть, сумісність з тоном шкіри є характеристикою, на яку варто звертати увагу в першу чергу, коли ви обираєте фотоепілятор. Наприклад, купивши Braun Silk-Expert Pro 3 IPL PL 3132, ви гарантовано отримаєте прилад, здатний проводити ефективне видалення волосся з відтінком шкіри від 1 до 5 типу. Причому вручну нічого налаштовувати не потрібно. Це вже виключно турбота вбудованого унікального датчика SensoAdapt, що зчитує інформацію про шкіру на певній ділянці. Інтенсивність випромінювання змінюється точно відповідно до отриманих даних, щоб виключити надмірний вплив. Крім того, така особливість дозволила істотно підвищити ресурс лампи. До 300 000 спалахів або декількох років регулярного використання.
 • Індивідуальний підхід
  Індивідуальний підхід
  Фотоепілятор Braun Silk-Expert Pro 3 IPL PL 3132 розроблений для безпечного і максимально ефективного видалення «зайвих» волосків без необхідності відвідування косметолога. Серія даних пристроїв визнана безпечними фотоепіляторами IPL-типу завдяки наявності згаданої системи SensoAdapt. З урахуванням того, що особливості організму кожної людини унікальні, прилад відзначається високою варіативністю застосування. Так, за вибором ви можете використовувати режим ковзання на руках і ногах або режим GentleMode для ділянок, які потребують делікатного підходу.
 • Особливості комплектації
  Особливості комплектації
  Фотоепіляція даним приладом такого типу не може дати миттєвого ефекту. Необхідно провести курс інтенсивної обробки протягом декількох тижнів. Однак, оскільки чекати досягнення ефекту не завжди зручно, Braun Silk-Expert Pro 3 IPL PL 3132 поставляється в парі з чудовою бритвою Venus Divine Sensitive. З її допомогою можна видалити волоски одразу, а вже потім закріпити результат, скориставшись надсучасною IPL-технологією. Також дана модель комплектується додатковою насадкою для проведення точкової процедури, яка ідеально підійде для обробки важкодоступних та чутливих зон.
Характеристики товару
Тип епіляції: IPL
Живлення: від мережі
Термін служби лампи: 300`000 спалахів
Кількість ступенів інтенсивності роботи: 3
Делікатний режим: є
Екстраделікатний режим: немає
Насадка для точкового фотоепіляції: є
Мішечок для зберігання: є
Косметичка: немає
Термін гарантії: 24
Країна виробник: Великобританія
Додатково: бритва Venus Divine Sensitive у комплекті

Відгуки

 • Соломія
  23.01.2021
  Добрий день. Яка різниця між braun pro 3132 і braun pro 3111?
  Адміністратор Braun
  Доброго дня. Різниця фотоепіляторів Braun Silk-expert Pro 3 IPL PL 3132 і 3111 полягає в комплектації. Braun Silk-expert Pro 3 IPL PL 3111 - мішечок для зберігання, насадка для точкової фотоепіляції і бритва Venus Smooth. Braun Silk-expert Pro 3 IPL PL 3132 - дизайнерський мішечок для зберігання, насадка для точкової фотоепіляції і бритва Venus Divine Sensitive. Дякуємо за Ваше звернення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.