Огляд бритви Braun Series 9 9260PS Wet&Dry

Огляд бритви Braun Series 9 9260PS Wet&Dry

Ретельно голитися з бездоганною бритвою

Кожен чоловік хотів би отримати бритву, яка голить ідеально гладко, швидко і не доставляє при цьому дискомфорту. Створення такого пристрою, завдання далеко не тривіальне, але фахівці Braun з успіхом з ним впоралися, виготовивши бритву Braun Series 9 9260PS Wet & Dry, яка подолає навіть триденну щетину! За допомогою чотирьох гострих ріжучих елементів (два тримера HyperLift & Cut і Direct & Cut і дві сіточки OptiFoil), додаткового захисного елемента SkinGuard і 10D плаваючою системи, що забезпечує нахил бритвеною головки, досягається той самий «еталонний» стандарт гоління, про який ви мріяли! Тримери зрізають волоски, що ростуть в різних напрямках і притиснуті до тіла. Жодних порізів або подразнень при цьому! Для додаткового пом'якшення шкіри ви можете використовувати лосьон або метод вологого гоління.

Комфорт і зручність на всіх етапах

Гарна бритва не тільки голить якісно, ​​вона приносить задоволення від самого процесу гоління. Щоб домогтися цього, Braun Series 9 9260PS Wet & Dry зроблена максимально комфортною у використанні, а також в обслуговуванні. Немає необхідності в складних підготовчих налаштуваннях - вмикайте і користуйтеся! Приємні дрібниці, які сприймаються як само собою зрозуміле і відрізняють звичайну електробритву від по-справжньому гарною: точний висувний тріммер для зрізання довгого волосся, підрівнювання скронь; потужний акумулятор з функцією швидкої зарядки (5 хвилин зарядки достатньо для одного повноцінного гоління); зручне зарядний пристрій-підставка і навіть наявність невеликої щіточки для очищення приладу після використання; інформативний дисплей, на якому відображається різна корисна інформація (наприклад, рівень заряду або повідомлення про необхідність змінити касету). В цілому, цей пристрій відповідає найвищим стандартам.

Особливості моделі Braun Series 9 9260PS Wet & Dry

Серед основних переваг цієї прекрасної бритви окремо виділимо наступні:
  • технологія SyncroSonic. Запатентована фірмова технологія SyncroSonic, завдяки якій бритвена головка здійснює близько 10 000 мікровібрацій за хвилину. Це дозволяє розгладжувати навіть візуально непомітні нерівності на шкірі. Крім того, леза та здійснюють близько 40 000 точних ріжучих рухів в хвилину, зрізуючи волоски біля самої основи, практично торкаючись шкіри, але абсолютно не пошкоджуючи її при цьому.
  • універсальна підставка. Вона є не тільки власне підставкою, але і зарядним пристроєм (повна зарядка протягом 60-ти хвилин). Фактично це місце для зберігання і швидкого доступу, де бритва повинна перебувати постійно, поки не використовується.
  • зручний чохол зі шкіри. Гарний, компактний і функціональний. Якщо ви відправляєтеся в подорож і берете бритву з собою в дорогу, перевозити її потрібно саме в цьому чохлі.
Для того, щоб придбати електробритву Braun Series 9 9260PS Wet & Dry,, внесіть її в список замовлень через свій Особистий кабінет. Ви можете також зв'язатися з менеджерами та оформити покупку телефоном.