Бритва Braun Series 9 9260PS Wet&Dry

Бритва Braun Series 9 9260PS Wet&Dry
Рейтинг: 5 з 5
Голосів: 1
Код товару: 1034
Спосіб гоління: сухе/вологе. Система гоління: сіткова. Тример для довгого волосся. 10D плаваюча голівка. Чотири елемента гоління. Сіточка для гоління: Opti Foil. Інноваційна технологія SyncroSonic (40`000 ріжучих рухів в хвилину). Тример HyperLift & Cut з титановим покриттям. Тример Direct & Cut. Світлодіодний дисплей. Час зарядки акумулятора: 60 хв. Живлення: від акумулятора. Шкіряний дорожній чохол.
 • Опис і характеристики
 • Аксесуари (0)
 • Відгуки (1)

Опис і характеристики

 • Ідеально гладке гоління
  Ідеально гладке гоління
  Бритва Braun Series 9 9260PS підійде для абсолютно будь-якого чоловіка. Вона не тільки прекрасно справляється з жорсткими волосками, але і не вимагає попередніх маніпуляцій навіть при обробці триденної щетини. Запатентована технологія SyncroSonic дозволяє бритві здійснювати 10 000 мікровібрацій за хвилину (розгладжуючи всі мікроскопічні нерівності шкірного покрову) і максимально близько до шкіри здійснювати 40 000 ріжучих рухів за хвилину. 4 бриючих елемента, додатковий елемент SkinGuard і 10D плаваюча система в поєднанні з потужним мотором і технологією SyncroSonic, дозволяє бритві Braun Series 9 9260PS ідеально гладко голити одним рухом і прирівняти якість гоління до гоління станком без порізів і роздратування.
 • Переваги бритвеної головки
  Переваги бритвеної головки
  Бритвена головка електробритви Braun Series 9 9260PS здійснює 10D плаваючі руху під час роботи. Тобто вона має не тільки незалежну підвіску всіх елементів, а й нахил самої головки. Таким чином досягається максимальний контакт зі шкірою обличчя навіть у важкодоступних місцях. Бритвена касета складається з 4 ріжучих елементів (дві сіточки OptiFoil, два тримера HyperLift&Cut та Direct&Cut) і захисної вставки SkinGuard працюючи як одне ціле.
 • Інтуїтивно просте використання
  Інтуїтивно просте використання
  Бритва Braun Series 9 9260PS, купити яку можна в нашому офіційному інтернет-магазині, проста у використанні і не вимагає попередніх налаштувань. Вона самостійно зчитує густоту щетини і автоматично підлаштовує інтенсивність роботи для кожної ділянки. 2-а вбудованих тримера зрізають довгі волоски і направляють волоски, в тому числі і зростаючі в різних напрямках, до бриючої сіточки, яка в свою чергу зрізає залишки максимально близько до шкіри. Також в бритві Braun Series 9 9260PS передбачений окремий висувний тример для коригування контурів бороди і бакенбардов.
 • Легкий догляд
  Легкий догляд
  Німецькі фахівці крім всіх технологічних впроваджень також подбали про те, щоб бритва Braun Series 9 9260PS була проста в обслуговуванні і встановили на ній дисплей який відображає невеликі підказки. Після гоління її досить просто промити під проточною водою, при необхідності можна прочистити окремі елементи щіточкою. Для контролю стану акумулятора передбачений п'ятирівневий індикатор, також при мінімальному заряді бритви, дисплей буде відображати зворотний щохвилинний відлік, починаючи з 9 хвилин. Про те, що касету час змінити, також можна буде побачити на тому ж дисплеї.
 • Комплектація і зарядка акумулятора
  Комплектація і зарядка акумулятора
  У комплект з бритвою Braun Series 9 9260PS, ціна якої в повній мірі відповідає її чудовій якості, входить зарядний пристрій, стильна підставка, шкіряний кейс з жорсткими стінками і щіточка для чищення. Заряджати акумулятор можна як безпосередньо через зарядний пристрій, так і через підставку. Для повного заряду потрібно 60 хвилин, цього буде достатньо для автономної роботи бритви протягом 50 хвилин. У разі якщо бритва розрядилася під час гоління, передбачена функція швидкої зарядки (п'ятихвилинної зарядки буде досить для одного сеансу гоління).
Характеристики товару
Тип гоління: сухе / вологе
Кількість бриючих елементів: 4
Плаваюча головка: є
Плаваючі елементи бритви: є
Висувний тример: є
Легка чистка під струменем води: є
Система очищення і підзарядки Clean&Renew: немає
Живлення: від акумулятора
Час зарядки акумулятора (хв): 60
Час роботи акумулятора (хв): 50
Швидка зарядка 5 хвилин (один сеанс гоління): є
Колір: сріблястий
Країна-виробник: Німеччина
Гарантійний термін (міс.): 24
Комплектація
Додаткові особливості: технологія SyncroSonic (40`000 ріжучих рухів в хвилину), підставка-зарядка, шкіряний дорожній чохол

Аксесуари

Відгуки

 • Александр
  13.12.2018
  Приобрел данную бритву. Это просто Mercedes среди всех электробритв, в частности как и любая другая модель от компании Braun. Уже в который раз наблюдаю немецкое качество и надёжность, это как минимум. Такая бритва является одной из атрибут настоящего мужчины. Всем очень советую, цена вовсе не велика для такой вещи. Отдельное спасибо администрации за оперативность и отзывчивость. Безумно доволен покупкой
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Нам очень приятно, что Вы остались довольны покупкой бритвы Braun Series 9 9260PS Wet&Dry. Спасибо за Ваш отзыв.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.