Огляд бритви Braun 5020 S

Огляд бритви Braun 5020 S

Електробритва Braun 5020 S Series 5 стала продовженням традицій високої німецької якості Braun з неповторним фірмовим дизайном, унікальними технологіями, багато з яких працюють за особливим принципом, розробленим компанією. Даний прилад – це чудовий спосіб витративши мінімальну кількість часу отримати чисту шкіру без подразнень.

Braun 5020 S Series 5 отримала в оснащення найсучасніші технології, завдяки яким кожне гоління супроводжується високим комфортом і гладкістю. Електробритва оснащена унікальною технологією FlexMotionTech, яка забезпечує мінімальний вплив на шкіру за рахунок зменшення тиску на неї, при цьому гарантуючи незмінно високоякісну чистоту гоління. Таким чином, гоління з даною моделлю відрізняється не тільки якістю і чистотою, але також комфортом без подразнень.

Бритва нового покоління

Дана електробритва – це нова точка зору в сучасному світі електробритви. Вона має звужений корпус адаптований під найбільш зручне використання пристрою за рахунок максимального охоплення рукою корпусу. Крім того, корпус бритви має прогумовану основу, так само як і кнопка ввімкнення/ вимкнення, що дозволяє бритві надійно лежати в руці, незалежно від будь-яких зовнішніх обставин. Монотонність чорного кольору корпусу підкреслює високу якість кожної технології використовуваної у бритві, а витончена червона лінія, що проходить точно по краю де з'єднуються корпус і бритвена голівка, немов відображає точність і витончену акуратність гоління електробритви. На відміну від інших моделей 5 серії, бритва має особливу голівку, пофарбовану в чорний колір, що робить її унікальною, оскільки інші бритви мають голівку з хромованим покриттям.

Серед новинок електробритви Braun 5020 S Series 5 з'явилася і можливість вибору між сухим і вологим голінням. Завдяки новому корпусу, що відрізняється герметичною конструкцією, бритва може застосовуватися не тільки в стандартному сухому режимі, але й для гоління в душі з використанням різноманітних засобів, що не представляє ніякої загрози для пристрою. Це чудово підійде чоловікам, які мають чутливою шкірою, адже не секрет, що вологе гоління в значній мірі зменшує роздратування, в кілька разів пом'якшуючи процес гоління.

Мікро- та макрогладкість

Особливістю технології FlexMotionTech, крім її особливих пом'якшуючих якостей, є також дві додаткові функції, що роблять роботу бритви ще простіше, чистіше та якісніше. Завдяки унікальним функціям "Micromotion" і "Macromotion", які забезпечують виключно чисте гоління без зайвого тиску на шкіру. З новим вбудованим в бритву двигуном, який отримав назву "PowerDrive", бритва здатна забезпечити швидке гоління навіть такої щетини, яка відрізняється великою густотою. Її ефективність перевірена дослідженнями і має на 20% більший показник, ніж двигуни багатьох інших моделей, що свідчить про високу швидкість і ефективність Braun 5020 S. Крім того, бритва оснащена новітнім лезом CrossHair, чистота гоління якого відрізняється довгим ефектом дії. Особлива конструкція даного леза створена таким чином, щоб незалежно від типу волосків однаково добре виконує функції гоління, навіть якщо їй доводиться мати справу з волосками які ростуть хаотично, розростаючись в різні боки. Таким чином, бритва здатна якісно збрити навіть найкоротшу щетину.

Різна для кожного – унікальна для всіх

Також бритва Braun 5020 S Series 5 оснащена новітньою системою MultiLock. Дана технологія пропонує вамвибір з п'яти різних положень, кожне з яких відповідає певній довжині волосся. Таким чином, ви можете вибрати свій власний стиль від ледь помітної триденної щетини до щетини значно, помітнішої густоти. Крім того, в бритву вбудований унікальний запатентований тример UltraActiveLift. Особливістю даного фільтра є використання особливих технологій, які дозволяють найбільш ефективно захоплювати проблемні волоски, особливо в місцях які відрізняються важко доступністю, низьким рівнем ефективності гоління серед звичайних бритв.

Електробритва Braun 5020 S Series 5 є зовсім автономним і мобільним пристроєм. Потужний вбудований акумулятор дозволяє з легкістю використовувати пристрій в поїздках, у відрядженнях, на відпочинку. Пропонуючи користуватися бритвою, не використовуючи живлення від мережі, акумулятор дає можливість використовувати бритву протягом сорока п'яти хвилин, чого вистачить на місяць повноцінного гоління. Крім того, акумулятор здатний швидко відновлювати свою працездатність: всього за 60 хвилин пристрій повністю відновить свої робочі можливості, а за п'ять хв.. – заряду досить для того щоб дати можливість скористатися бритвою протягом одного повноцінного сеансу.