Історія появи перших бритв

Історія появи перших бритв

Сучасні чоловіки, не менше за жінок стежать за своїм зовнішнім виглядом. Стильна зачіска, діловий костюм та виголене обличчя - такий елегантний образ не залишить жодного представника сильної половини людства непоміченим. Зараз для гоління у чоловіків є станки, небезпечні бритви, електричні бритви ... Кому який варіант найбільш комфортний, такий і вибирають. Сьогодні ми розповімо вам про історію виникнення перших бритв і про появу перших в світі електробритв.

Як було раніше?

  • Наскельні малюнки, на яких зображені чоловіки без рослинності на обличчі, дозволяють припустити те, що в доісторичні часи існували підручні засоби, завдяки яким вони голилися. Це були заточені раковини і зуби твар
  • Пізніше, у древніх єгиптян, з'явилися кременеві ножі. Які потім змінили мідні і бронзові бритви (ніж у формі півмісяця).
  • У римлян з'являються прямі бритви.
  • Далі, з 1762 року, слідували спроби створення, приладу менш небезпечного. Це були дорогі пристрої з багаторазовими лезами. Однак, через постійну необхідність підточувати їх, великим попитом вони не користувалися. Залишившись позаду небезпечних бритв.
  • На початку ХХ століття з'явилися станки Gіlette. Леза яких можна було просто викинути, по мірі того як вони затупляться.
  • Середина ХХ століття ознаменувалася появою перших електробритв.

Наші дні

Безумовно, сьогодні цей прекрасний пристрій користується шаленим успіхом серед чоловіків. Різноманітні бренди пропонують досить великий вибір електричних бритв, проте як і у всьому, у покупців є свої фаворити. Німецька компанія Braun впевнено займає лідируючі місця серед виробників електробритв усього світу. Широкий асортимент пристроїв (Series 1, Series 3, Series 5, Series 7, Series 9) дозволяє кожному, як новачкові так і постійному користувачеві, знайти свою бритву. Кожна модель електробритви Braun володіє прекрасними технічними характеристиками, які забезпечать ідеальні результати гоління.