Замовляйте подарунки у Святого Миколая!

Акція завершена
Замовляйте подарунки у Святого Миколая!
Передноворічні дні - пора чудес! В цей казковий час у вас є унікальна можливість отримати передноворічну знижку або фірмовій подарунок* на весь асортимент нашого сайту, за винятком товарів категорій «Braun Beauty», «Oral-B» та «Аксесуари»! Формуйте замовлення з вигодою для себе і з безкоштовною** доставкою по всій Україні!

Купуйте фірмову техніку Braun на подарунки собі та своїм близьким в нашому офіційному магазині з новорічною знижкою або фірмовим подарунком. Для отримання додаткової знижки або подарунка, вам необхідно зареєструватися в особистому кабінеті «Клуб Braun» у нас на сайті. Після авторизації на акційних товарних позиціях у Вас з'явиться додаткова кнопка оформлення замовлення.

На обраної товарної позиції вам залишиться тільки вказати контактний номер телефону у відповідній графі і натиснути на кнопку «Замовити у Святого Миколая». Найближчим часом з вами зв'яжеться представник Святого Миколая і повідомить остаточну вартість обраного вами товару з урахуванням новорічної знижки або озвучить який подарунок ви отримаєте при покупці.

Акційна пропозиція Святого Миколая діє тільки в новорічний період: з 16.12.2019 по 01.01.2020 року включно! З наступаючим вас Новим роком та Різдвом Христовим!

 

* Під подарунком мається на увазі придбання товару за 1 гривню (в т.ч. ПДВ). Кількість подарункового фонду обмежена. Дана акційна пропозиція не діє при купівлі товару по програмі Приватбанку «Оплата частинами» та іншим програмам «акційного кредиту 0%». Адміністрація магазину лишає за собою право змінювати терміни та умови проведення акції.
** Дізнатися детальніше про послугу «безкоштовна доставка» можна у розділі «Доставка»
Детальну інформацію про правила проведення акції і товари можна дізнатися за телефонами: 044 361-88-28, 095 890-05-05, 068 890-05-05, 073 890-05-05