При покупці чоловічого стайлера, у подарунок набір 2в1 для тіла

Акція завершена
При покупці чоловічого стайлера, у подарунок набір 2в1 для тіла
Купуючи тример для бороди, тример для тіла, машинку для стрижки або мультигрумер, у Braun-market.com.ua, ви гарантовано отримаєте в подарунок* набір 2 в 1 від компанії «Old Spice», в який входить гель для душу і дезодорант. Безкоштовна** доставка по всій Україні!

Техніка Braun для чоловічого стайленгу користується величезним попитом як у молодого покоління, так і у чоловіків похилого віку. Адже виглядати охайно хоче кожен! А з огляду на вартість кожної послуги у відповідних закладах, покупка чоловічого стайлера окупиться дуже швидко. Також варто врахувати, що ви зможете проводити процедури, не виходячи з дому, в будь-який час доби, саме тоді, коли зручно вам, а не коли звільниться майстер.

Тільки зараз, купуйте один з приладів для стайлінгу від Braun і гарантовано отримаєте в подарунок чоловічий набір 2 в 1 Old Spice, гель для душу і дезодорант!

Експериментуйте разом з Braun і будьте стильним на всі 100%!

* Кількість подарункового фонду обмежена. Дана акційна пропозиція не діє при купівлі товару по програмі Приватбанку «Оплата частинами» або за програмою Кредит Маркета «0% на 6 місяців». Адміністрація магазину лишає за собою право змінювати терміни проведення акції. На даний акційний товар інші акції магазину не поширюються.
** Дізнатися детальніше про послугу «безкоштовна доставка» можна у розділі «Доставка»
Детальну інформацію про правила проведення акції і товари можна дізнатися за телефонами: 044 361-88-28, 095 890-05-05, 068 890-05-05, 073 890-05-05

В акції беруть участь: