Зубна щітка Braun Oral-B Triumph Smart Guide 5000 D 34.565.5X

Зубна щітка Braun Oral-B Triumph Smart Guide 5000 D 34.565.5X
Рейтинг: 0 з 5
Голосів: 0
Код товару: 0896
Режими чищення: щоденне чищення, відбілювання, чутливий режим, глибока чистка, масаж ясен. Професійний таймер (4 по 30 секунд). Кількість насадок: 6. Система живлення: акумулятор. Футляр.
 • Безкоштовна доставка Безкоштовно доставимо цей товар по Києву і Україні
 • Самовивіз З магазинів у ТЦ «Gorodok Gallery» та ТРЦ «Lavina Mall»
 • Оплата Готівкою, безготівковими розрахунком, Visa/MasterCard
 • Гарантія Офіційна гарантія на техніку Braun 24 міс.
 • Інструкція Скачати інструкцію для Braun Oral-B Triumph Smart Guide 5000 D 34.565.5X
 • Опис і характеристики
 • Відгуки (0)

Опис і характеристики

 • Додаткові характеристики
  Додаткові характеристики
  Завдяки зарядному пристрою SmartPlug зубна щітка Braun Oral-B Triumph (+ Smart) прекрасно підходить для поїздок і подорожей. Повний цикл зарядки (12 годин) забезпечує регулярне використання пристрою протягом 2-х тижнів. 15 хвилин підзарядки вистачає для 2-х хвилинної роботи зубної щітки. Купити Braun Oral-B Triumph Smart guide – це простий та ефективний спосіб дотримуватися гігієни порожнини рота.
 • Професійне чищення
  Професійне чищення
  Зубна щітка Braun Oral-B Triumph (+ Smart) розроблена із застосуванням новітніх технологій, завдяки яким ви досягаєте ідеальних результатів в чищенні зубів. Дбайливий вплив на зуби і ясна дозволяє якісно дбати про гігієну порожнини рота. Ефективне відбілювання, безпечне полірування кожного зуба, наявність трьох насадок, п'яти режимів роботи, можливість запрограмувати персональний режим чищення, наявність дисплея – дозволяє налаштувати зубну щітки відповідно до ваших вимог. Ціна Braun Oral-B Triumph Smart guide виправдана якістю її роботи та самого приладу.
 • Таймер. Технології
  Таймер. Технології
  Smart технологія пристрій, який підвищує ефективність очищення. Ви можете перемикати зубну щітку на потрібний режим для різних насадок: для FlossAction - режим чистки "Clean", ProWhite - режим полірування "Polish". Пристрій робить короткі переривчасті рухи через кожні 30 секунд, таким чином таймер нагадує про те, що потрібно переходити до наступної ділянки зубного ряду. Довгі переривчасті рухи нагадують, що минуло рівно 2 хвилини, це саме той час, який стоматологи рекомендують витрачати на чистку зубів. Якщо ви зупинилися під час процедури чистки, тоді таймер запам'ятає на 30 секунд час зупинки і ви зможете продовжити чистку з того часу, на якому зупинилися.
 • Дисплей
  Дисплей
  Зубна щітка Braun Oral-B Triumph + Smart guide має зручний інформаційний дисплей, який у вигляді піктограм показує обраний режим. Так само на дисплеї відображається час чистки, а по закінченню 2-х хвилин на екрані з'являється смайлик. Інформація про рівень заряду акумулятора показується на дисплеї.
 • Насадки
  Насадки
  Унікальна насадка для щоденного чищення з технологією флоссінга Oral-B FlossAction дозволяє видаляти прихований наліт, щетинки досягають в глибокі проміжки між зубами. Насадка 3D White оснащена спеціальною поліруючою чашкою, яка ефективно видаляє наліт від чаю, кави, тютюну. Ця насадка підходить для щоденного, або періодичного використання.
Характеристики товару
2D-технологія: немає
3D-технологія: є
Технологія OxyJet: немає
2-о хвилинний таймер: є
Датчик тиску: є
Кількість режимів: 5
Робота від акумулятору: є
Робота від батарейок: немає
Індикатор рівня заряду: є
Країна-виробник: Німеччина
Гарантійний термін (міс.): 24
Комплектація
Додаткові особливості: у комплекті: дорожній чохол, підставка для насадок, 6 насадок: 3D White, FlossAction, Ortho Care, Trizone, Sensitive, Precision Clean

Відгуки

 • Ваш відгук про цей товар буде першим.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.