Прасувальна система Braun IS 2044 VI Mini

Прасувальна система Braun IS 2044 VI Mini
Рейтинг: 3.56 з 5
Голосів: 9
Код товару: 1147
Прасувальна система Braun IS 2044 VI серії CareStyle Compact. Потужність: 2200 Вт. Унікальна технологія iCare (дозволяє гладити, як делікатні тканини, так і грубі матерії без додаткових налаштувань). Інноваційна змінна підошва 3D FreeGlide виготовлена з запатентованого сплаву EloxalPlus. Система захисту від накипу. Система фіксації праски на парогенераторі. Технологія DoubleSteam скорочує час прасування вдвічі. Функція автовідключення. Постійна подача пари: 120 г/хв. Паровий удар: 350 г/хв. Тиск помпи: 5 бар. Обсяг резервуара для води: 1,3 л. ЕКО режим. Турбо режим. Паровий носик. Колір: білий/бузковий.
 • Опис і характеристики
 • Аксесуари (2)
 • Відгуки (9)

Опис і характеристики

 • Для найскладніших завдань
  Для найскладніших завдань
  Коли роботи по дому там багато, що втома вас перемагає, варто підшукати більш ефективні інструменти, які допоможуть «розібратися» з нагальними справами. Наприклад, для того, щоб впоратися з приведенням до ладу речей після прання, можна купити прасувальну систему Braun IS 2044 VI Mini. Вона спеціально призначена саме для значних обсягів прасування, тому стане просто незамінною у великій родині з дітьми. Місткий резервуар для води, ємністю 1,3 літра, висока потужність (2200Вт) і досить компактні розміри при цьому роблять дану систему в цілому більш ефективною, ніж звичайна побутова праска.
 • Майстер роботи з парою
  Майстер роботи з парою
  Для відпарювання і якісного розгладження щільних тканин часто доводиться використовувати пару. У прасувальної системі цієї важливої «інструменту» приділено багато уваги. Зокрема, передбачено декілька режимів роботи з парою: стандартна подача до 120 м / хв .; паровий удар, при якому інтенсивність потоку короткочасно зростає до 350 м / хв. У стандартному режимі пар виходить з отворів в підошві під тиском в 5 бар, що дозволяє розпрямляти складки, що не піддаються звичайному розгладженню.
 • Додаткові функції і особливості
  Додаткові функції і особливості
  Якщо перевести прилад в режим «Еко», ви зможете більш акуратно розгладжувати навіть дуже делікатні тканини «ніжних» речей. Також в цьому режимі знижується витрата електроенергії. Підошва «Eloxal Plus FreeGlide 3D», встановлена в даній прасування системі, без затримок ковзає тканиною будь-якого типу, долаючи застібки, ґудзики і великі шви. Не потрібно докладати зусилля, притискаючи праску. Зверніть увагу, що легкість і швидкість ковзання однаково високі при розгладженні рухами до себе і від себе. А завдяки технології Silent, пристрій у всіх режимах працює майже безшумно.
Характеристики товару
Потужність (Вт): 2200
Матеріал підошви: Eloxal Plus FreeGlide 3D
Колір корпусу: білий/бузковий
Об'єм резервуара для води (мл): 1300
Паровий удар (г / хв): 350
Антикапельна система: є
Система захисту від накипу: є
Автоматичне відключення: є
Додаткові підошви: немає
Гарантійний термін (міс.): 24
Країна-виробник: Китай

Відгуки

 • Светлана
  16.09.2020
  Здравствуйте. Приобрели в середине июля 2020г. гладильную систему Braun IS 2044 VI. Фильтр установлен. НО сегодня при глажке ребенку в школу НОВОЙ БЕЛОЙ рубашки вместе с паром вылетели брызги воды с ржавчиной... описать наше настроение не хватит моего словарного запаса. Что теперь делать с этой чудо гладильной системой или сразу в магазин нести?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. То, как Вы описали работу гладильной системы Braun IS 2044 VI Mini не является нормой. Рекомендуем обратиться в авторизованный сервисный центр для диагностики прибора. Спасибо за Ваше обращение.
 • Максим
  09.03.2020
  Почему пар исходит не по всей подошве утюга а только из носовой части?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. В гладильной системе Braun IS 2044 VI пар изначально исходит только из носика, без задействования основной части утюга. Носовая часть является оптимальной, более удобной и часто используемой в разглаживании вещей. Тем не менее, чем больше площадь для разглаживания, тем больше отверствий будут задействованы для выдачи пара, что позволит гладильной системе Braun IS 2044 VI справиться со складками, не поддающиеся обычному разглаживанию при оптимальном расходе воды и электроэнергии. Спасибо за Ваше обращение.
 • София
  20.12.2019
  Здравствуйте. Полностью можно отключить пар при работе с деликатной тканью?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Для сухого глажения производитель рекомендует выбрать режим «Eco» и не нажимать при глажении на кнопку подачи пара. Обращаем Ваше внимание, что после 10 минут сухого глажения утюг переключится в режим автоматического выключения. Спасибо за обращение.
 • Роксолана
  01.05.2019
  Добрий день. Як визначити, що катрідж вже вийшов з ладу? Парогенератор якось про це сигналізує?
  Адміністратор Braun
  Доброго дня. Згідно інструкції, якщо картридж з фільтром для видалення накипу потребує заміни, індикатор накипу буде світитися. Дякуємо за звернення.
 • Светлана
  05.02.2019
  Когда будут фильтры для данного парогениратора?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Картридж для паровой станции Braun SF 001 уже есть в продаже. Код товара у нас на сайте: 1189. Спасибо за обращение.
 • Показати всі відгуки
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.