Бритва Braun Series 9 9390cc Wet&Dry

Схожі моделі:
Бритва Braun Series 9 9292cc Wet&Dry Бритва Braun Series 9 9292cc Wet&Dry
Код: 1160
9999 грн
Спосіб гоління: сухе/вологе. Система гоління: сіткова. Тример для довгого волосся. Чотири елемента гоління. Сіточка для гоління: Opti Foil. Інноваційна технологія SyncroSonic (40`000 ріжучих рухів в хвилину). Тример HyperLift & Cut з титановим покриттям. Тример Direct & Cut. Світлодіодний дисплей. Час зарядки акумулятора: 60 хв. Живлення: від акумулятора. Система очищення і підзарядки Clean & Renew.
Бритва Braun Series 9 9390cc Wet&Dry
Рейтинг: 5 з 5
Голосів: 2
Код товару: 1266
Спосіб гоління: сухе/вологе. Система гоління: сіткова. Тример для довгого волосся. Чотири елемента гоління. Сіточка для гоління: Opti Foil. Інноваційна технологія SyncroSonic (40`000 ріжучих рухів в хвилину). Технологія Responsive Intelligence. Тример HyperLift & Cut з титановим покриттям. Тример Direct & Cut. Світлодіодний дисплей. Час зарядки акумулятора: 60 хв. Живлення: від акумулятора. Система очищення і підзарядки Clean & Renew. Шкіряний дорожній чохол
 • Опис і характеристики
 • Аксесуари (2)
 • Відгуки (2)

Опис і характеристики

 • Два способи інтелектуального гоління
  Два способи інтелектуального гоління
  Секрет універсальності бритви Braun Series 9 9390cc Wet&Dry полягає в можливості використовувати її без обмежень для сухого або вологого (вода, гелі, лосьйони) гоління. Прилад проявить себе однаково добре в обох випадках. Технологія Responsive Intelligence покликана підвищити точність гоління за рахунок миттєвої підстроювання потужності в залежності від того, наскільки густа щетина під лезами. Прилад визначає це автоматично і практично миттєво.
 • Бритвена голівка
  Бритвена голівка
  У даній бритві застосована традиційна для Braun схема сіткового гоління з бриючої сіткою Opti Foil. Інноваційна запатентована технологія SyncroSonic – це неймовірні 40.000 ріжучих рухів 4-х бритвених елементів за хвилину. Така швидкість означає, що всього одного проходу верстата досить, щоб поголитися начисто, не докладаючи зусиль і не дратуючи шкіру. Наявність тримерів HyperLift&Cut і Direct&Cut з титановим покриттям гарантує ефективне гоління навіть прилеглих до тіла волосків.
 • Інноваційна система живлення
  Інноваційна система живлення
  Зарядна станція служить і підставкою, а також своєрідним сервісним центром. У ній ваша бритва очищається прямо під час перезарядження, потім верстат висушується і вже до наступного сеансу пристрій готовий до роботи в ідеальному стані. Вбудований в корпус акумулятор гарантує не менш ніж 60-ти хвилин безперервної роботи для самого ретельного та активного догляду за обличчям. Індикація залишку заряду виводиться на цифровий дисплей. Також є можливість швидкісної зарядки протягом 5-ти хвилин. Ця функціональна особливість може стати в нагоді, якщо раптом буде потрібно злегка підкоригувати готовий образ, а пристрій майже повністю розряджена.
Характеристики товару
Тип гоління: сухе/вологе
Кількість бриючих елементів: 4
Плаваюча головка: є
Плаваючі елементи бритви: є
Висувний тример: є
Легка чистка під струменем води: є
Система очищення і підзарядки Clean&Renew: є
Живлення: від акумулятора
Час зарядки акумулятора (хв): 60
Час роботи акумулятора (хв): 60
Швидка зарядка 5 хвилин (один сеанс гоління): є
Колір: сріблястий
Країна-виробник: Німеччина
Гарантійний термін (міс.): 24
Комплектація
Додаткові особливості: Технологія Responsive Intelligence. Технологія SyncroSonic (40`000 ріжучих рухів в хвилину). Шкіряний дорожній чохол.

Відгуки

 • Микола
  29.10.2019
  Яку інформацію показує дисплей цієї моделі?
  Адміністратор Braun
  Добрий день. Дисплей бритви Braun Series 9 9390cc Wet&Dry відображає: інформацію про стан заряду акумулятора (покрокова індикація + щохвилинний відлік, якщо заряду залишилося менше ніж на 9 хвилин); інформацію про стан бритвеної касети (необхідність почистити/змастити, необхідність замінити на нову); індикацію підключення до мережі під час зарядки; індикацію блокування кнопки включення (для безпечного транспортування). Дякуємо за звернення.
 • Владимир
  12.09.2019
  В чем отличие от 7 серии? Стоит ли 7 менять на 9?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Бритва Braun Series 9 9390cc Wet&Dry в отличии от бритв Braun Series 7 оснащена дополнительным триммером, более быстрым 32-битным процессором, а также может работать до 60-ти минут без зарядки. Решение о замене вы можете принять сами на основании этих отличий. Спасибо за обращение.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.