Бритва Braun Series 9 9299 Limited Edition

8599
7399
грн.
Рейтинг: 0
Голосів: 0
Код товару: 0959
Підбір бритвених касет
Спосіб гоління: сухе/вологе. Система гоління: сіткова. Тример для довгого волосся. 10D плаваюча голівка. Чотири елемента гоління. Сіточка для гоління: Opti Foil. Інноваційна технологія SyncroSonic (40`000 ріжучих рухів в хвилину). Тример HyperLift & Cut з титановим покриттям. Тример Direct & Cut. Світлодіодний дисплей. Час зарядки акумулятора: 60 хв. Живлення: від акумулятора. Шкіряний дорожній чохол.
Разом дешевше:
Braun Series 9 9299 Limited Edition
Ваш товар:
Бритва Braun Series 9 9299 Limited Edition
7399 грн.
+
Сетка Braun Series 9 92S
-15%
Сетка Braun Series 9 92S
899 грн.
765 грн.
=
8164 грн.
Купити комплект
Код комплекту: 231-959-982
 • Опис і характеристики
 • Аксесуари (1)
 • Відгуки (0)

Опис і характеристики

 • Limited edition
  Limited edition
  Електробритва Braun Series 9 9299s випущена лімітованою кількістю. Золотий відтінок корпусу додає цій бритві особливого шарму. Що важливо, комплектується пристрій елегантним чорним кейсом з жорсткими стінками з натуральної шкіри і золотистою підставкою для зарядки пристрою. Ви зможете брати свою улюблену бритву з собою у відрядження, не боячись пошкодити її.
 • Запатентована технологія
  Запатентована технологія
  Інноваційна технологія SyncroSonic, якою оснащена електробритва Braun Series 9 9299s, здійснює 40 000 ріжучих рухів на хвилину. Завдяки чому, пристрій адаптується до особливостей вашої щетини і використовує велику потужність там, де це буде потрібно.
 • Титановий тример
  Титановий тример
  Додатковий тример HyperLift&Cut цієї моделі електробритви має титанове покриття, яке стійке до корозії і є гарантом тривалої служби. Будьте впевнені в своїй бритві Braun Series 9 9299s! Придбати цю ідеальну бритву ви можете з гарантією і безкоштовною доставкою в офіційному інтернет-магазині Braun-market.
 • Плаваюча бриюча система
  Плаваюча бриюча система
  Завдяки 10D плаваючій бриючій системі, пристрій повністю повторює вигини вашого обличчя. Її чотири ріжучих елемента, рухаються незалежно один від іншого у 10-ти напрямках і з допомогою технологій MicroMotion, MacroMotion і SkinGuard, забезпечують вам ідеальний результат за один рух.
 • Легкий догляд
  Легкий догляд
  Вся необхідна інформація про стан електробритви Braun Series 9 9299s (така як рівень її заряду, необхідність зміни касети, а також блокування голівки для гоління) буде видно на світлодіодному дисплеї. Фахівці Braun створили цю бритву для максимально комфортного гоління, в чому ви можете переконається самі. Ціна Braun Series 9 9299s в повній мірі відповідає її якості та прекрасним характеристикам.
Характеристики товару
Тип гоління: сухе/вологе
Кількість бриючих елементів: 4
Плаваюча головка: є
Плаваючі елементи бритви: є
Легка чистка під струменем води: є
Система очищення і підзарядки Clean&Renew: немає
Живлення: від акумулятора
Час зарядки акумулятора (хв): 60
Час роботи акумулятора (хв): 50
Швидка зарядка 5 хвилин (один сеанс гоління): є
Колір: чорно-золотий
Країна-виробник: Німеччина
Гарантійний термін (міс.): 24
Комплектація
Додаткові особливості: технологія SyncroSonic (40`000 ріжучих рухів в хвилину), підставка-зарядка, шкіряний дорожній чохол

Аксесуари

Відгуки

 • Ваш відгук про цей товар буде першим.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.