Бритва Braun Series 9 9299PS Wet&Dry

Бритва Braun Series 9 9299PS Wet&Dry
Рейтинг: 5 з 5
Голосів: 6
Код товару: 1035
Спосіб гоління: сухе/вологе. Система гоління: сіткова. Тример для довгого волосся. 10D плаваюча голівка. Чотири елемента гоління. Сіточка для гоління: Opti Foil. Інноваційна технологія SyncroSonic (40`000 ріжучих рухів в хвилину). Тример HyperLift & Cut з титановим покриттям. Тример Direct & Cut. Світлодіодний дисплей. Час зарядки акумулятора: 60 хв. Живлення: від акумулятора. Шкіряний дорожній чохол.
 • Опис і характеристики
 • Аксесуари (0)
 • Відгуки (6)

Опис і характеристики

 • Впроваджені технології
  Впроваджені технології
  Бритва Braun Series 9 9299PS ідеальна як для щоденного використання, так і для гоління триденної щетини. Завдяки наявності системи MacroMotion електробритва чудово справляється навіть з довгими волосками без попередніх маніпуляцій. За рахунок запатентованої технології SyncroSonic (бритва робить 40 000 ріжучих рухів і 10 000 мікровібрацій в хвилину для розгладження морщинок, і максимального ефекту за один рух) і системі MicroMotion, кінцевий результат гоління прирівнюється до гоління станком. А наявність додаткового елемента SkinGuard, Series 9 9299PS голить без порізів і роздратування.
 • 4 бритвених елемента і 10D плаваюча головка
  4 бритвених елемента і 10D плаваюча головка
  Для ідеального гоління необхідно щоб бритва максимально прилягала до шкіри. Саме через це модель Series 9 9299PS оснащена 10D плаваючою системою, тобто вона має не тільки рухливу голівку, а й незалежно підпружинені 4 ріжучих елемента (бритва під час роботи підлаштовується до всіх вигинів і контурів шкірного покриву). 4 бритвених елемента: вбудований тример HyperLift&Cut призначений для зрізання довгого волосся; додатковий тример Direct&Cut, повторно обробляє довгі волоски і направляє щетину, зростаючу в різних напрямках, до сіточки; дві сіточки OptiFoil по краях, збривають щетину максимально близько до шкірного покрову.
 • Зручність в експлуатації
  Зручність в експлуатації
  Бритва Braun Series 9 9299PS, купити яку можна у нас на сайті, обладнана дисплеєм, на якому відображається вся важлива інформація. Деякі підказки дисплея: стан батареї (крім основної індикації відображається щохвилинний відлік заряду при залишку напруги в акумуляторі до 9 хвилин), необхідність змінити касету, та інше. Також для максимального ефекту бритва зчитує густоту щетини для збільшення або зменшення інтенсивності роботи. Зверніть увагу на те що бритва, як і всі бритви 9-ї серії, водонепроникна, завдяки чому ви можете голитися як на суху, так і використовуючи пінку або гель.
 • Простота в догляді
  Простота в догляді
  Як і будь-яка техніка бритва Braun 9299PS, потребує правильного догляду для належної роботи. Виробник звів рутинний догляд до мінімуму. Після використання досить просто промити бриючі елементи під проточною водою або при необхідності прочистити їх щіточкою. Для зручності зберігання передбачена стильна підставка з функцією підзарядки. А для подорожі в комплекті ви знайдете кейс зі шкіри з жорсткими стінками для бритви. Для повного заряду акумулятора достатньо однієї години, при цьому бритва зможе працювати протягом 50 хвилин. Якщо ваша бритва повністю розрядилася в самий невідповідний момент, підключіть її до мережі для швидкої зарядки (п'ятихвилинної зарядки акумулятора досить для одного сеансу гоління). Ціна бритви Braun Series 9 9299PS в повній мірі відповідає її прекрасним характеристикам і функціональності.
Характеристики товару
Тип гоління: сухе / вологе
Кількість бриючих елементів: 4
Плаваюча головка: є
Плаваючі елементи бритви: є
Висувний тример: є
Легка чистка під струменем води: є
Система очищення і підзарядки Clean&Renew: немає
Живлення: від акумулятора
Час зарядки акумулятора (хв): 60
Час роботи акумулятора (хв): 50
Швидка зарядка 5 хвилин (один сеанс гоління): є
Колір: чорно-золотий
Країна-виробник: Німеччина
Гарантійний термін (міс.): 24
Комплектація
Додаткові особливості: технологія SyncroSonic (40`000 ріжучих рухів в хвилину), підставка-зарядка, шкіряний дорожній чохол

Аксесуари

Відгуки

 • Олеся
  08.12.2019
  У меня вопрос .можно ли к этой бритве приобрести станцию очистки отдельно и какая станция подойдёт?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Для покупки станции очистки для бритвы Braun Series 9 9299PS Wet&Dry, рекомендуем Вам обратиться в авторизованный сервисный центр. Как правило, у них есть на продажу отдельные комплектующие для техники Braun. Контакты сервисных центров указаны в разделе "Сервис" (верхнее меню нашего сайта). Спасибо за обращение.
 • Артур
  31.03.2019
  Добрый вечер. Подскажите чем отличается в техническом плане модель бритвы Braun Series 9 9299 PS Wet&Dry от модели Braun Series 9 9291CC.
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Технически бритва Braun Series 9 9299 PS Wet&Dry не отличается от модели Braun Series 9 9291CC. Отличием в данных бритвах является цвет корпуса и наличие дополнительной базы очистки в бритве Braun Series 9 9291CC. Спасибо за обращение.
 • Кира
  03.01.2019
  Добрый день! Подходит ли к этой модели блок для очистки от бритва Браун 7 серии?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Док. станция от бритв Braun Series 7 не подойдет для бритвы Braun Series 9. Спасибо за обращение.
 • Александр
  14.08.2018
  Добрый день. Подскажите пожалуйста чем отличается в техническом плане модель бритвы Braun Series 9 9299PS Wet&Dry от модели Braun Series 9 9260PS Wet&Dry ?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. По техническим характеристикам и комплектации бритвы Braun Series 9 9299PS Wet&Dry и Braun Series 9 9260PS Wet&Dry одинаковы. Отличием моделей является только цвет. Спасибо за обращение.
 • Алексей
  27.07.2018
  Здравствуйте! Работает ли данная модель от сети?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Все водонепроницаемые бритвы Braun, в том числе и модель Series 9 9299PS Wet&Dry, работают только от аккумулятора. Обратите внимание на то, что когда заряда в данной модели осталось меньше чем на 9 минут, на экране отображается обратный поминутный отсчет. Также предусмотрена быстрая, пятиминутная, зарядка, её вполне хватает для проведения одного сеанса бритья. Спасибо за обращение.
 • Показати всі відгуки
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.