Бритва Braun Series 1 190 Grey

1499
грн.
Рейтинг: 5
Голосів: 9
Код товару: 0408
Спосіб гоління: сухе. Система гоління: сіткова. Сітка для гоління Smart Foil. Кількість головок для гоління: одна. Індикатор заряду акумулятора. Тример для довгого волосся. Повна зарядка: 60 хвилин. Живлення: від акумулятора / мережі.
Разом дешевше:
Braun Series 1 190 Grey
Ваш товар:
Бритва Braun Series 1 190 Grey
1499 грн.
+
=
2034 грн.
Купити комплект
Код комплекту: 465-408-507
 • Опис і характеристики
 • Аксесуари (2)
 • Відгуки (9)

Опис і характеристики

 • Сітка для гоління Smart Foil™
  Сітка для гоління Smart Foil™
  Електробритва Braun Series 1 190 Grey – це надійний пристрій для чоловіків по догляду за зовнішнім виглядом. Просте управління робить використання бритвою зручним і комфортним. Braun 190 Series 1 Grey забезпечує гладке та якісне гоління. Smart Foil™ – це бриюча сітка, яка має отвори різної форми, завдяки цьому захоплюються волоски, які ростуть в різних напрямках.
 • Система FreeFloat™
  Система FreeFloat™
  Щоб пристрій максимально чітко повторював контури обличчя, бриючу сітку зробили плаваючою. В результаті зрізаються як довгі волоски, так і короткі. Бриюча голівка зроблена у завуженій формі, для кращого гоління в таких складних ділянках як зона над верхньою губою.
 • Чищення
  Чищення
  Бритву Braun 190 Series 1 Grey можна помити під проточною водою. Чищення апарату максимально просте. Купити електробритву Braun 190 Series 1 Grey – це можливість придбати якісну бритву, яка не вимагає особливого догляду.
 • Додаткові характеристики
  Додаткові характеристики
  Бритва Braun 190 Series 1 може працювати від електричної мережі, або від акумулятора. Завдяки наявності індикатора заряду батареї ви можете відстежити її стан і завжди бути впевненими в її працездатності. Повний цикл зарядки становить 1 годину. Цього вистачає для 40 хвилин автономної роботи.
Характеристики товару
Тип гоління: сухе
Кількість бриючих елементів: 1
Плаваюча головка: немає
Плаваючі елементи бритви: є
Висувний тример: є
Легка чистка під струменем води: є
Система очищення і підзарядки Clean&Renew: немає
Живлення: від мережі / акумулятора
Час зарядки акумулятора (хв): 60
Час роботи акумулятора (хв): 30
Швидка зарядка 5 хвилин (один сеанс гоління): є
Колір: сріблястий
Країна-виробник: Китай
Гарантійний термін (міс.): 24
Комплектація
Додаткові особливості: Немає даних

Відгуки

 • Александр Пархоменко
  22.05.2019
  А разве Сервис продаёт элеклекробритвы фирмы Braun и по какому телефону мне звонить что бы узнать мощьность электробритвы Braun? Как для Вас я не знаю, однако для меня качество бритья завит от мощьности мотора.
  Адміністратор Braun
  Добрый день. В меню "Сервис" вы можете найти контактный телефон горячей линии представительства компании Braun в Украине, которая занимается поддержкой пользователей техники Braun из раздела техника по уходу за телом и волосами. Мы, в свою очередь понимая насколько важна для вас эта информация прикладываем все усилия, что-бы получить ее. Как только мы получим официальный ответ по этому вопросу, сразу же сообщим вам. Спасибо за обращение.
 • Александр Пархоменко
  19.05.2019
  Уважаемая Администратор Braun Вы ответили что производитель не предоставляет данных о мощности каждого мотора бритвы. ВОПРОС: Разве это не моё право знать какая мощьность мотора фирмы Braun?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Производитель не предоставляет такой информации, так как мощность бритвы не влияет на качество бритья. Вы можете обратится на горячую линию представительства Braun в Украине по номеру телефона указанному в разделе "Сервис" нашего сайта, возможно они предоставят вам такую информацию. Спасибо за обращение.
 • Александр Пархоменко
  27.04.2019
  Зравствуйте администрация у меня ещё вопрос. Скажите пожайлуста какие мощьности мотора стоят на всех сериях Braun в частности меня интерсует самый мощьный мотор мужской электробритвы фирмы Braun?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Производитель не предоставляет данных о мощности каждого мотора бритвы. Акцент делается на качестве бритья. И тут лучшими будут бритвы серии 9. Спасибо за обращение.
 • Александр Пархоменко
  29.03.2019
  Скажите пожалуйста все модели Braun первой серии имеют обозначение S-1?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Не все бритвы Braun Series 1 имеют обозначение S-1 в конце. Спасибо за обращение.
 • Анатолий
  10.03.2019
  Где можно купить сетку для бритвы Series 1 195 s ?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Подбор бритвенных кассет для бритв Braun происходит по типу устройства. Тип устройства указан в инструкции и на корпусе бритвы (Type: XXXX). Если тип Вашей бритвы Braun Series 1 195 s - "5743" - Вам подойдет сетка и режущий блок Braun Series 3 30B (Код товара у нас на сайте: 0501). Спасибо за обращение.
 • Показати всі відгуки
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.