Ручний блендер Braun MQ 787 Gourmet

Ручний блендер Braun MQ 787 Gourmet
Рейтинг: 5 з 5
Голосів: 6
Код товару: 0765
Ручний блендер серії MultiQuick 7. Максимальна потужність моторного блоку: 750 Вт. Кількість швидкостей: регульоване. Колір: чорний/металік.
У комплектацію входить:
 • моторний блок з системою EasyClick і технологією SmartSpeed (Type: 4199);
 • металева блендерна ніжка з гострими ножами з нержавіючої сталі, виконана за технологією PowerBell і SplashControl;
 • насадка кухонний комбайн на 1,5 л (Type: FP) з додатковими насадками: металевий ніж для подрібнення, пластиковий ніж для замісу тіста, терка-шинковка, дрібна терка, велика терка, насадка для жульєну, насадка для нарізки картоплі «Фрі»;
 • насадка подрібнювач на 350 мл (Type: НС);
 • насадка для пюре;
 • вінчик для збивання і перемішування;
 • мірний стаканчик з чіткою мірною шкалою на 600 мл.
 • Опис і характеристики
 • Аксесуари (8)
 • Відгуки (6)

Опис і характеристики

 • Smart Speed
  Smart Speed
  Потужний та стильний ручний блендер Braun MQ 787 Gourmet дозволить справлятися з різноманітними кухонними завданнями набагато швидше і ефективніше. Тепер для того, щоб якісно збити, подрібнити, або змішати інгредієнти не буде потрібно багато часу і сил. Щоб забезпечити максимальний контроль над приготуванням, він оснащений функцією Smart Speed. Це означає, що чим сильніше ви будете тиснути на кнопку, тим інтенсивніше буде працювати блендер, збільшуючи обороти. Ви можете робити це під час роботи з приладом, не вимикаючи його.
 • Відмінна комплектація
  Відмінна комплектація
  Якщо вам потрібен надійний помічнику на кухні – варто купити Braun MQ787, так як він з легкістю виконає рутинні завдання. У комплекті є мірна чаша об'ємом 0.6 л, міцний вінчик для приготування кремів і десертів, подрібнювач об'ємом 0.35л для обробки твердих продуктів (наприклад, горіхів, сирів), насадка для приготування пюре, кухонний комбайн об'ємом 1.5л з можливістю приготування тіста, нарізки і шинкування різних інгредієнтів. Насадки легко змінювати завдяки системі EasyClick.
 • Особлива технологія PowerBell
  Особлива технологія PowerBell
  Прилад оснастили технологією PowerBell. Знімна частина блендера виготовлена з нержавіючої сталі, тому відрізняється високою міцністю і надійністю в роботі. Гостро заточені ножі та насадка у формі дзвону для приголомшливих результатів – продукти подрібнюються до потрібного стану швидко і рівномірно, а кухня залишається чистою, так як продукти не розбризкуються в ході роботи блендера. Ціна MQ 787 Gourmet відповідає його функціональності і хорошим технічним характеристикам.
Характеристики товару
Тип блендеру: ручний
Потужність (Вт): 750
Матеріал корпусу: пластик
Колір корпусу: чорний/металік
Кількість чаш для подрібнення: 2
Об'єм першої чаші (л): 1,5
Об'єм другої чаші (л): 0,35
Матеріал чаші: пластик
Кількість швидкостей: регульоване
Гарантійний термін (міс.): 24
Країна-виробник: Румунія
Комплектація
Вінчик для збивання: є
Насадка для подрібнення: є
Насадка для пюре: є
Насадка-шатківниця: є
Додаткова інформація: застосовуються технології: PowerBell, SplashControl, EasyClick, SmartSpeed

Відгуки

 • Алена
  06.11.2018
  Подскажите год выпуска данной модели??
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Год выпуска блендера Braun MQ 787 Gourmet вшит в штрих-код. Для определения даты выпуска необходимо переслать серийный омер и штрих-код в авторизованный сервисный центр, и они предоставят Вам подробную информацию. Спасибо за обращение.
 • Artur
  26.09.2018
  Добрій день. К єтому блендеру можно приобрести насадку как у миксера
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Уточните пожалуйста о какой миксерной насадки идет речь? Если Вы имеете введу венчик на 4 лопасти или крюк для теста, то подобные насадки, совместимые с блендерами Braun в том числе и с моделью MQ 787 Gourmet, не выпускаются. Спасибо за обращение.
 • Ирина
  18.09.2018
  Добрый день.К этому блендеру можно подобрать насадку с функцией измельчения льда?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Насадка-блендер Braun MQ 40 Black может измельчать лед и подходит к блендеру Braun MQ 787 Gourmet. Спасибо за обращение.
 • Анастасия
  26.02.2018
  Чем отличаеться эта модель от BrAun 5077 .....Важна ли функция перегрева? У них насадки для терки и шинковки одинаковые?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Отличаются блендеры Braun MQ 787 Gourmet и MQ 5077 WH Buffet: 1) способом установки скорости работы; 2) блендерной ножкой; 3) мотором; 4) комплектацией (в MQ 787 есть насадка для жульена и насадка-измельчитель объемом 0.35 л). Функция защиты от перегрева необходима в том случае если блендером будут пользоваться не по инструкции. В случае если блендер будет работать без перерыва дольше чем рекомендует производитель, то при длительных нагрузках, без защиты от перегрева, моторный блок перегорит. Насадки кухонный комбайн комплектуются одинаковыми дисками для терки и шинковки, но в модели Braun MQ 787 Gourmet есть дополнительная насадка для жульена. Спасибо за обращение.
 • Анастасия
  24.02.2018
  Подскажите пожалуйста какая из моделей Braun MQ 787 MQ 785 MQ 5077 имеет насадку для нарезки кубиками? Можно ли заказать данную насадку для интересующих меня моделей Braun MQ 787 MQ 785 MQ 5077 ?
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Ни в один блендер, у нас на сайте, не входит в комплектацию насадка для нарезки кубиками. На данный момент, компания Braun не выпускает подобных аксессуаров. Спасибо за обращение.
 • Показати всі відгуки
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.