Термокружка Braun BRSC 001

Термокружка Braun BRSC 001
Рейтинг: 3 з 5
Голосів: 1
Код товару: 1290
Стильна і зручна гуртка з щільною кришкою зберігає Ваш напій гарячим протягом 4 годин, а холодним 14 годин. Відкриття кришки одним клацанням і можливість пити з будь-якого боку (360 градусів) - забезпечує легке використання термокружки однією рукою. Об'єм: 330 мл. Колір: металік/чорний.
 • Опис і характеристики
 • Відгуки (1)

Опис і характеристики

Універсальна та зручна

Для збереження рідини тривалий час гарячою або холодною, було винайдено термос. Переваги його настільки очевидні, що ідея отримала подальший розвиток і призвела до появи термокружок. На сайті нашого офіційного магазину ви можете купити термокружку Braun BRSC 001. Пристрій надзвичайно компактний та дуже добре себе показує в подорожах, користуючись особливою популярністю у автолюбителів. Наприклад, на відміну від звичайного термоса, термокружка без проблем відкривається одним пальцем, коли ви за кермом. Будучи закритою, кришка надійно фіксується, забезпечуючи абсолютну герметичність (навіть якщо перевернути ємність). Пити при цьому можна з будь-якого боку. Високий, тонкий корпус зручно «лягає» в долоню, тож навіть людина з малим хватом не буде відчувати дискомфорту, тримаючи пристрій.

Технічні особливості

Термокружка Braun BRSC 001 сильно нагадує той же термос, однак ще більш зручний. Тому, вирушаючи в далеку подорож, обов'язково візьміть Braun BRSC 001 собою і вам точно не доведеться турбуватися через те, що чай охолов або, навпаки, освіжаючий сік дуже нагрівся. Термокружка здатна зберігати воду гарячою до 4-х годин, а холодною навіть до 14-ти! Якщо налити гарячу рідину, корпус зовні не нагрівається. Втім, відмінності в конструкції все-таки є. Верхня частина термокружки є поворотним питним фільтром, в той час як у термоса там знаходяться пробка і стакан. Внутрішній об'єм помітно невеликий (330 мл.), що компенсується загальною зручністю, габаритами та невеликою вагою. Ці характеристики одразу виходять на перше місце в піших або велосипедних подорожах. В принципі, місткості більше ніж достатньо, щоб одна людина повністю втамувала спрагу.

Відгуки

 • Ирина
  17.12.2019
  «Внутренний объём сравнительно невелик» - это фишка, чтобы не написать какой же в итоге объём? 100 ? Или 500? Сравнительно с чем он невелик? Сокрытие инфа даже в таком обычном товаре. Жесть
  Адміністратор Braun
  Добрый день. Информацию добавили. Спасибо, что обратили наше внимание на неточность на нашем сайте.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.
Це поле є обов`язковим для заповнення.