Навіщо потрібен міксер Braun?

Навіщо потрібен міксер Braun?

Відомо, що щоб зробити густу пінку для безе до так званих стійких піків необхідно збивати білок ложкою або віничком довше 10 хвилин.  З метою уникнення цього нудного заняття людство придумало міксер. І більшість їм успішно користується.
А техніка Braun давно займається полегшенням таких завдань і зайняла своє місце в сегменті побутової техніки, де популярна вже майже сто років. Тому вона «знає» багато важливих нюансів в технічних характеристиках міксера і комплектації для найкращої роботи приладу. І тут мовитиметься не тільки про базові насадки – віничок, який робить міксер міксером. Йтиметься про комплект, де є також інші насадки, які зроблять так, щоб можна було замішувати тісто, а ще подрібнювати продукти блендером. Купити міксер Braun і автоматично отримати помічника на кухні можна у нашому онлайн-магазині.

Список переваг міксера з насадками

Давайте розглянемо, що саме робить міксер Braun таким, яким він є – найкращим помічником на кухні для господині. Ось такі інженерні напрацювання використовуються в цьому приладі для вашого впевненого готування:

  • Зручна ручка. Ручка з нековзким і пом’якшеним покриттям фіксує рухомий міксер в руці і покращує маневреність приладу в чаші – усе, щоб найкраще контролювати процес.
  • Плавний набір швидкості. Він дозволяє не розхлюпувати те, що зібрано в ємності. Для переходу від меншої швидкості до більшої необхідно використовувати перемикач в один або декілька «кроків» від 1 до 10.
  • Гнучкий і довгий провід. Форма і матеріал проводу робить більш мобільними більшість рухів господині незалежно від місця розміщення розетки.
  • Технологія Smart Mix. Вона полягає в тому, що мотор міксера знаходиться одразу над рухомими насадками і це дозволяє використовувати максимальні потужності приладу.

Готувати тільки міксером?

Міксер Braun можна назвати приладом повного циклу в «легкій вазі», тобто розрахований на невеликий обсяг продуктів. Наданий список насадок покриває базову потребу господині в важливих інструментах: замішування, змішування та нарізки. Це забирає перепони на кулінарному шляху і знижує необхідність напівфабрикатів.
Якщо ви любите готувати кондитерські страви, то він – номер один серед кукінг-інструментів для солодощів. Наприклад, міксер Braun часто використовують саме в приготуванні випічки. Тут в нагоді і хороший віничок, і гаки для тіста. Регулюйте швидкість, з огляду на консистенцію тіста або крему. Змішуйте-замішуйте, рухаючись на кухні легко і швидко.
Щодо перших і других страв за допомогою міксера і його «блендерних» насадок можна приготувати як супи, так і щось з начинкою. Для цього вам підійдуть м'які або напівтверді овочі. До слова, гарбуз можна перед тим відварити, а помідор – очистити від шкірки і лише потім подрібнити блендером.
Таким чином, купуючи міксер, ви можете забезпечити «домашній» обсяг страв з невеликим навантаженням одним лише приладом. Легкознімні насадки не вимагають миттєвого обполіскування: на місце одних, одягаються інші. Так легше тримати робочий простір в чистоті  під час готування, не відволікатися на промивання і прибирання. Адже хочеться зосередитися на приємному творчому процесі, і Braun з турботою врахував цей запит.