Огляд зубної щітки Braun Oral-B D 12 513 sensitive clean

Огляд зубної щітки Braun Oral-B D 12 513 sensitive clean

З цим процесом ми стикаємося щодня. Нам радять робити це вранці і ввечері, а в ідеалі – після кожного прийому їжі. Ми повинні витрачати на це не менше трьох хвилин за кожний прийом. Про що мова? Не варто лякатися – всього лише про банальне чищення зубів. Стоматологи усього світу наполягають на обов'язковості цієї процедури, адже вона зможе уберегти вас в майбутньому від маси проблем, таких, наприклад, як карієс і зубний камінь.

Для гігієни ротової порожнини існує ціла маса продуктів – зубні пасти, щітки, порошки, нитки, флоси, розчини для ополіскування. Навіть банальна жуйка може стати корисною у такій справі. Але потрібно пам'ятати, що догляд за зубами чи не основна запорука здорової травної системи, і дотримуватися гігієни «як-небудь» означає завдавати шкоди собі та своєму шлунку. Вибір засобів догляду за зубами насправді справа складна і відповідальна, тут не можна покладатися лише на власну інтуїцію. Краще дотримуватися порад стоматологів, які вибирають лише ефективне і найкраще з наявного.

«Розумна» щітка для здоров'я ваших зубів

На що ви орієнтуєтеся, обираючи для себе зубну щітку? Більшість з нас дивиться тільки на її ціну, не беручи до уваги всі корисні функції і особливості. А ви пам'ятаєте, що щітку потрібно міняти не рідше, ніж раз на три місяці? Мало хто дотримується цього правила, банально забуваючи.

З удосконаленням технологій щітка стала не просто предметом для догляду за зубами – вона отримала масу корисних функцій. На сьогоднішній день у світі поширені електричні зубні щітки і Braun Oral-B D 12 513 sensitive clean – один з кращих представників цього ринку.

Braun займається розробкою цілої серії приладів для догляду за ротовою порожниною. Це – зубні щітки, насадки та цілі системи, до створення яких група фахівців підходить з особливою ретельністю.

Наївно вважати, що електрична зубна щітка була винайдена ледачими для ледачих. Вона лише покликана зробити процедуру чищення зубів максимально зручною та ефективною. І це так, адже у порівнянні зі звичайною щіткою, електрична більш ретельно очищає зуби від нальоту.

Oral-B D 12 513 sensitive clean покликана не тільки якісно, ​​а й обережно почистити ваші зуби. Ергономічна ручка має прогумовані вставки, що дозволяє впевнено триматися за щітку без побоювань її вислизання. Корпус щітки стійкий до води, так що ви можете не бояться короткого замикання. Зворотно-обертальні рухи голівки щітки роблять її однією з найбільш ефективних зубних щіток, так як вона видаляє в два рази більше зубного нальоту, ніж проста щітка, до якої ми так звикли.

З насадкою для дбайливого очищення ви можете не хвилюватися за свої не надто міцні зуби, або тонку емаль. Крайні щетинки її при контакті з водою стають гнучкими і дозволяють зробити м'яке, обережне очищення, одночасно дозволяючи середнім щетинкам проникати між зубів і якісно видаляти звідти залишки їжі. Усі щетинки Oral-B D 12 513 sensitive clean мають закруглені краї, що дозволяє їм не шкодити емалі і яснам, особливо це корисно власникам чутливих зубів.

Кругла обертаюча голівка щітки захоплює кожен зуб окремо, забезпечуючи ще більш ретельну чистку. Якщо ви думаєте, що електрична щітка зможе якось нашкодити вашим зубам, то ви помиляєтеся. Здійснюючи 7600 оборотів в хвилину, вона очищає зуби якісно, ​​але разом з тим і дбайливо, гарантуючи як якість очищення, так і безпеку ваших зубів.

Здорова усмішка – запорука здорового організму

Braun Oral-B D 12 513 sensitive clean – це не просто щітка. Це ваш універсальний помічник, з яким ви зможете не тільки заощадити час з ранку, а й гарантовано забезпечити собі білосніжну усмішку на весь день. Щітка працює від акумулятора, якого вистачає на двадцять хвилин безперервної роботи. Тобто, ви можете скористатися нею вранці і ввечері цілих п'ять днів поспіль, і лише потім поставити на підзарядку. Насадка має спеціальні щетинками Indicator блакитного кольору, знебарвлення яких говорить про необхідність заміни насадки. Якщо ви будете інтенсивно користуватися щіткою, чистити зуби ретельно вранці і ввечері, то через три місяці щетинки знебарвляться наполовину.

Щітка має вбудований таймер, так що ви можете не турбується, якщо раптом забудете вимкнути її. Вона зробить це автоматично.

Дана модель буде незамінна в поїздках. Просто підзарядіть її вдома і сміливо беріть з собою в дорогу.

Електрична зубна щітка як і раніше викликає у багатьох лише багатозначну посмішку. Все це тому що вони ще не випробували її в дії, сповна не оцінили її переваг. Braun Oral-B D 12 513 sensitive clean з легкістю витіснить ваші старі зубні щітки і ви більше не захочете до них повертатися, коли зрозумієте, що білосніжна посмішка і здорові зуби – це справа всього лише кількох хвилин вранці і ввечері.