Огляд випрямляча Braun ST 570

Огляд випрямляча Braun ST 570

Красива та охайна зачіска – запорука створення привабливого образу для повсякденного життя і для урочистого вечірнього виходу в світ. Важливо не просто правильно доглядати за волоссям, необхідно також навчитися охайно їх укладати. Що робити, якщо у вас не вистачає часу і коштів на постійне відвідування салонів краси? Вихід простий: придбати універсальний випрямляч від німецького бренду Braun. Такий прилад неодмінно стане в нагоді вам в щоденному укладанні волосся, допоможе в створенні ідеального образу.

Турбота про волосся

Модель Braun ST 570 підійде всім, хто прагне дбати про свої локони. Стайлер оснащений унікальною функцією Iontec, яка дозволяє дбайливо укладати волосся, не пошкоджуючи та не пересушуючи їх. Активні іони роблять волосся сяючим і доглянутим. Потік іонів допомагає пом'якшити волосся, підтримати і зберегти їх природний рівень вологості. Перевага цього приладу в тому, що він допоможе вам не тільки розпрямити волосся, але і зробити романтичні локони. Для цих цілей на зовнішній стороні є спеціальні напрямні жолобки.

Випрямляч оснащений плаваючими 100% керамічними пластинами Eloxal, що забезпечують плавне, легке, гладке ковзання по волоссю. Такі пластини швидко та рівномірно прогріваються. Не пересушуючи одним рухом роблять волосся доглянутим та блискучим. Ви зможете вибрати один з трьох можливих режимів і відрегулювати температуру нагрівання від 130 до 200° C, в залежності від типу, стану вашого волосся. Для того, щоб прилад був повністю готовий до роботи, знадобиться всього лише 40 секунд. Важливо, що під час користування ви захищені від отримання випадкового опіку завдяки холодному наконечнику. Передбачена функція автоматичного відключення.

Як правильно користуватися?

Перший режим роботи більше підійде для використання на тонкому, ослабленому волоссі. Другий підійде для нормального волосся, а третій буде оптимальний для використання на густій шевелюрі. При включенні приладу починає блимати індикатор включення, коли він починає горіти безперервно, значить випрямляч нагрівся до потрібної температури, ви можете приступити до роботи з ним. Перед використання приладу слід переконатися, в тому, що ваше волосся остаточно висушене, на мокре волосся його застосовувати не можна.

Щоб досягти оптимальних результатів за короткий час, потрібно дотримуватися простих правил. Для початку необхідно відокремити пасмо волосся шириною приблизно 2-3 см і затиснути його між пластинами приладу. Потім потрібно повільно провести приладом уздовж всього пасма від коренів до самих кінчиків. Намагайтеся не утримувати випрямляч на одному місці довше двох секунд. Для того, щоб ви могли повністю контролювати його рух, можна взятися вільною рукою за охолоджуючі елементи. Щоб закрутити волосся в локони, потрібно повільно повертати прилад вправо, або вліво у кінці пасма. Якщо ви хочете почистити плойку від залишків укладань, протріть пластини за допомогою вологої тканини.

Випрямлячі від Braun – це простий спосіб навчитися стильно укладати волосся без допомоги професіоналів.