Огляд випрямляча Braun ST 560

Огляд випрямляча Braun ST 560

Комфортна експлуатація

Для того, щоб створити ідеальний образ, потрібно не тільки ретельно підійти до підбору одягу та макіяжу. Хороша, охайна зачіска – одна з важливих складових нашого зовнішнього вигляду. Просто висушити волосся феном недостатньо, щоб воно мало доглянутий, охайний вигляд, слід скористатися стайлером. Багато хто думає, що вирівнювання надто шкідливо для волосся, проте, якщо дотримуватися деяких простих правил по догляду за волоссям (НЕ вирівнювати мокре волосся, користуватися спеціальними засобами з термозахистом), прилад для укладання не заподіє вашим локонам шкоди.

Braun ST 560 допоможе зробити ваше волосся красивими без шкоди для їх здоров'я. Ви можете вибрати один із запропонованих температурних режимів, який буде оптимальним для вашого типу волосся. Перемикач можна зафіксувати в 3 режимах: для тонкого волосся, для нормального волосся, для густого волосся та професійного використання. Ви можете коректувати налаштування температури вручну, щоб повністю контролювати процес. Вам не потрібно довго чекати, поки прилад буде готовий до роботи. Для того, щоб стайлер нагрівся до заданої температури, знадобиться всього 40 секунд. Просто увімкніть його і приступайте до створення гладеньких пасм!

Керамічні пластини

Для того, щоб ваше волосся не розривалося під час користування стайлером, Braun забезпечив його рухомими пластинами з керамічним покриттям. Вони гарантують плавне та легке ковзання без ефекту тертя і натягнення волосся. Щоб досягти максимально ефективного результату, слід добре висушити волосся, розчесати його, а потім поступово відокремлювати пасма шириною 2-3 см, щільно затискати їх пластинами біля коріння і проводити по всій довжині пасма до самих кінчиків. Не варто утримувати стайлер довше 2 секунд на одному місці, щоб волосся не перегрівалося. Якщо хочете злегка підкрутити волосся і створити локон, під час укладання повертайте пристрій вправо, або вліво на кінці пасма.

Дана модель має функцію іонізації Iontec: при нагріванні стайлера, через іонну решітку проходить потік активних іонів, які допомагають зберегти необхідну вологу у волоссі, роблять локони слухняними та гладкими. Щоб праска радувала вас своєю якісною роботою довгий час, не забувайте чистити її від залишків укладань, які можуть залишатися на пластинах. Охайно протирайте їх вологою тканиною після того, як пристрій остаточно охолоне.

Якщо вам потрібен зручний, компактний та надійний прилад, який зробить ваше волосся гладким і блискучим, стайлери від Braun – оптимальне рішення.