Огляд праски Braun TS 525 A

Огляд праски Braun TS 525 A

Ми рідко про це замислюємося, але в нашому сучасному світі, такому великому і динамічному грає важливу роль така маленька та статична – праска. Протягом усієї своєї історії людина завжди прагнула до краси, бажання покращувати свій зовнішній вигляд і навколишнє оточення завжди було в числі пріоритетних завдань. І сьогодні, коли світ сильно змінився, ставши зовсім несхожим на той який знали раніше, питання важливості естетики зовнішнього вигляду, акуратності та охайності не тільки не втратило важливості, але навпаки – стало актуальним як ніколи. А відповідно не втратила актуальності і праска – один з основних інструментів які застосовуються для відновлення естетичного вигляду різних тканин. Однак сучасні праски також зазнали змін, при чому не тільки в загальній своїй історії, особливо за останні двадцять років, і важливу роль в цьому зіграла компанія Braun, відома всьому світу своєю високоякісною побутовою технікою. Праски Braun це квінтесенція інноваційних технологій, найсучасніших функцій і сучасного стильного дизайну, яскравим прикладом цього є нова модель праски TS 525 A.

Праска Braun TS 525 A – це просте рішення в складних питаннях виснажливого щоденного прасування, яка здатне зробити її легше, швидше, комфортніше. Представниця однієї з останніх ліній високотехнологічних прасок TexStyle 5, дана модель має приємний фірмовим дизайном Braun, який відображає сучасні дизайнерські тенденції в поєднанні з простотою і вишуканістю Braun. Легкий і практичний пластиковий корпус, який має спеціальну, особливу форму, забарвлений в універсальний білий колір, який гарантовано зробить пристрій відмінним доповненням будь-якого дизайнерського інтер'єру. А стильні блакитні вставки відмінно доповнюють образ приладу легкої небесної свіжістю одночасно підкреслюючи ергономіку даного приладу. Так, приємним блакитним кольором виділена спеціальна прогумована частина унікальної ручки праски, яка має так звану відкриту форму. Це сприяє найбільш комфортною і легкій роботі з пристроєм забезпечуючи при цьому бездоганний результат при кожному прасуванню. Також блакитною вставкою виділено місткий резервуар для воли, а точніше – оригінальна вимірювальна шкала наочно відображає кількість води в резервуарі.

Стильна, приваблива праска Braun TS 525 A отримала в оснащення одні з найновіших розробок компанії, які включають в себе як широкий функціонально-технологічний набір, так і високоякісні матеріали які забезпечують не тільки високу якість прасування, але і довговічність роботи приладу. Так, прилад оснащений новітньою підошвою Eloxa, розробленою компанією Braun. особлива конструкція і матеріали з яких виготовлена ​​ця підошва забезпечили їй високі якості міцності і стійкості до утворення подряпин, які майже в два рази перевершують звичайні підошви з нержавіючої сталі. Ефективна і високоякісна підошва Eloxa об'єднала в собі інноваційні технології з ергономічним дизайном, що в результаті подарувало пристрою високу продуктивність, легке ковзання по різних тканин, а значить і комфорт при кожній процедурі прасування. Як і всі останні моделі прасок Braun, TS 525 A обладнана високотехнологічною паровою системою, яка завдяки використанню води поміщається в спеціальний резервуар уможливлює генерацію пари, використання якого в рази підвищує ефективність прасування. При цьому резервуар праски вміщує в себе 300 мілілітрів води і зручно наповнюється завдяки зручному широкому отвору.

Маючи високу робочу потужність, що становить 2000 Ватів, праска здатна генерувати потужну подачу пари до 30 грам в хвилину. Це свідчить про те, що даний пристрій здатний без труднощів справлятися навіть з найважчими завданнями. Зручно редукує подачу пари дозволяє також скористатися унікальною функцією «парового удару», яка виробляє чотирьох кратне збільшення номінальної потужності, подаючи пар при 120 грамах в хвилину. Вбудована в праску парова система уможливила також застосування унікальної функції вертикального відпарювання. Особливість даної технології полягає насамперед в унікальній можливості використання праски в вертикальному положенні, при цьому використовується тільки парова система, яка генерує пар таким чином, щоб досягти максимального ефекту. Це дозволяє легко випрасовувати різні старі піджаки, сорочки також будь-який верхній одяг, або штори не вдаючись до використання прасувальної дошки.

Крім того, праска Braun TS 525 A обладнана новітніми системами «Антикрапля» та «Антинакип», які гарантують акуратність роботи пристрою і його довговічність відповідно.