Огляд праски Braun SI 9188 BK

Огляд праски Braun SI 9188 BK
Навряд чи в світі знайдеться багато настільки затребуваних і незамінних побутових пристроїв, як праски. Пройшовши довгий шлях розвитку від банального шматка чавуну з ручкою, сьогодні вони перетворилися в універсальні високоефективні комплекси. Незважаючи на те, що в цілому дизайн абсолютно всіх прасок незмінно зберігає характерні особливості, є моделі, які виділяються винятковими технічними характеристиками і можливостями. Наш огляд присвячений одному з таких пристроїв. Представляємо праску Braun SI 9188 BK.

Унікальні можливості

  • технологія iCare Tec поширена в сучасних прасувальних системах компанії Braun. Завдяки її допомоги, автоматично визначається оптимальна температура для різних тканин. У тому числі для найделікатніших, які потребують особливо обережного поводження.
  • підошва Back Glide. Перша і єдина в світі унікальна підошва Braun SI 9188 BK відрізняється фірмовою запатентованої конструкцією Back Glide. Задня сторона піднята, що робить її схожою на сноуборд. Насправді, схожість зовсім не випадкова, тому що саме така форма значно полегшує ковзання праски по будь-яким типам тканини, навіть при «зворотному» розгладжуванні, рухами до себе. Зверніть увагу, що підошва «Saphir 3D» має міцність у 4 рази вищу, ніж сталь!
  • новітня система подачі пари. Праска SI 9188 BK має вдосконалений парової носик із збільшеною кількістю отворів для виходу пари, які розташовані в особливому порядку. Це дозволяє з легкістю розгладжувати манжети, кишені та інші важкодоступні ділянки на одязі.
  • потужність має значення. Чому вона важлива для праски? Бувають ситуації, коли потрібно привести одяг в ідеальний стан за лічені хвилини. Припустимо, вам належить термінова важлива зустріч або навіть побачення. Ось тут-то і знадобляться зовсім не зайві Примор'ї енергії. При досить значної потужності (2800 Вт), ваша нова праска Braun SI 9188 BK буде готова до роботи вже за кілька секунд і повністю розгладить найскладніші складки на будь-яких тканинах гранично акуратно і з неймовірною швидкістю.

Додаткові переваги праски Braun SI 9188 BK

Можна назвати і ще ряд причин, через які варто купити праску Braun SI 9188 BK. вже зараз! Справа не тільки у високій ефективності, неперевершеній якості, та стильному, сучасному дизайні цього компактного приладу. Він також має ряд корисних функцій, які не раз доведуть вам свою необхідність: автовідключення у випадку тривалого простою; захист від накипу на прасувальній підошві, та ефективна протикраплинна система для запобігання протіканню під час прасування.