Огляд праски Braun SI 7045 GR

Огляд праски Braun SI 7045 GR

Обійтися в побуті без такого простого, але майже незамінного пристрою як праска практично неможливо. Однак, якщо з якихось причин вам знадобилося купити нову, наприклад, щоб замінити ту що вийшла з ладу, обов'язково виникає проблема вибору. Так, сьогодні асортимент цих приладів досить широкий, але підібрати зручну, універсальну і, при цьому, доступну за ціною праску все ще зовсім не просто. Як правило, доводиться чимось жертвувати, знаходити баланс між ціною та якістю, функціональністю. Але, як варіант, можна зробити вибір на користь визнаної, популярної брендової продукції. Так, прямо зараз, на сайті нашого онлайн-магазину ви можете купити праску Braun SI 7045 GR. Дана модель, що належить до фірмової серії TexStyle 7 Pro, має оптимальне поєднання функціональності, практично такої же як у потужних прасувальних систем з цілком прийнятною ціною.

Продуктивність і функціональність

Максимальна споживана потужність в 2400 Вт, як для побутової праски, вважається дуже великою. Зазвичай, зіставні показники мають лише професійні прасувальні системи. Але в даному випадку, з урахуванням наявності всього 300 мл резервуара для води, такий істотний надлишок потужності дозволяє розігрівати воду і перетворювати її на пару менш ніж за хвилину! Ваш Braun SI 7045 GR буде завжди в готовності до негайного використання у разі виникнення термінової необхідності.

  • Вертикальне відпарювання. Праска дозволяє відпарювати жорсткі тканини (наприклад, джинси) і навіть розгладжувати щільні, важкі речі у висячому положенні. Вода подається через носик.
  • Паровий удар. Інтенсивний потік перегрітої пари здатний «пробити» щільну або складену в декілька шарів тканину. В даному режимі витрата води короткочасно різко зростає до 220 мл/хв. Врахуйте, що пара подається весь час, поки затиснута відповідна кнопка, що може привести до швидкого вичерпання запасів води.
  • Режим економії. Знижується енергоспоживання та витрата води, що може виявитися дуже корисним при розгладженні «делікатних» тканин, яким не потрібні ані підвищена потужність, ані температура, ані додатковий вплив пари.
  • Автовідключення (Auto-off). Функція безпеки, часто застосовується в побутових приладах – праска вимкнеться після простою протягом декількох хвилин.
  • Захист від накипу. Праска, при активації даної функції, пропускає крізь отвори в підошві пару під максимально можливим тиском. Пара ж виштовхує найдрібніші частинки накипу з внутрішньої поверхні резервуара та з самих отворів.

Таким чином, набір першочергових робочих і сервісних функцій цілком стандартний, ви маєте все необхідне для якісного догляду за речами після прання. А про безпеку та самообслуговування, в певній мірі, Braun SI 7045 GR подбає самостійно.

Високоефективна прасувальна підошва Eloxal 3D

Одне з ексклюзивних технічних рішень від Braun. Завдяки особливій формі зі скругленнями на кінцях BackGlide, підошва відзначається винятковою легкістю ковзання по тканинах всіх типів і при розгладженні будь-яким способом – рухами від себе, до себе або в сторони. Міцність підошви Eloxal 3D вища, ніж навіть у сталі, що робить її практично несприйнятливою до появи випадкових подряпин.