Огляд тримера ВТ 3040

Огляд тримера ВТ 3040

Ретельно стежте за своїм іміджем? Тоді ви, звичайно, розумієте, що ідеальна зовнішність, це, найчастіше, ключова складова в успіху будь-якого важливого починання. А значить, Braun саме для вас розробив ідеальний інструмент персонального стайлінгу, що дозволяє створювати практично будь-який образ. Навіть профільні дорогі салони тепер навряд чи зможуть вас здивувати своїми послугами, коли під рукою новинка від Braun - тримерами ВТ 3040!

Переваги вашого нового тримера

Компанія Braun вже не один десяток років є визнаним експертом у сфері створення чоловічих аксесуарів для гоління. Це виробник зі світовим ім'ям, якість продукції якого не викликає сумнівів! Але, чим саме такий хороший цей компактний, легкий тример. Секрет в тому, що він виконаний в кращих традиціях бренду, в яких багатофункціональні можливості поєднані з чудовою якістю збірки і надійністю кінцевого продукту: висока точність гоління. Вибирайте найбільш підходящий варіант в найширших межах, для чого є відразу 39 різних налаштувань! Знімні гребені можна налаштувати на вирівнювання щетини від 1 до 10 мм з кроком в 0,5 мм.

  • спеціальна насадка. Якщо ви носите бороду, це не означає, що вона не потребує догляду. У комплекті є спеціальна насадка (10-20 мм, з кроком у 0,5 мм) для вирівнювання бороди. І додатковий бонус - фірмовий бритва від компанії Gilette!
  • продуманий дизайн. Ефектний, стильний і зручний. Його можна визначити саме так. Крім того, що він просто гарний і навіть витончений, прилад зручно лежить в руці, не ковзає. Після використання, леза тримера можна швидко очистити навіть під струменем води з-під крана. Не забувайте використовувати додаткову щіточку для «сухого» чищення.
  • енергоефективність. Цей тример може працювати як від мережі, так і від акумулятора. Традиційне рішення, що поєднує зручність і практичність. Ніщо не заважає взяти тример в дорогу ВТ 3040 і скористатися в потрібний момент. Ємності батареї вистачає для повноцінного сеансу гоління, а повністю заряджається вона всього за 60 хвилин (стежте за світлодіодним індикатором на корпусі).

Купівля і доставка

Щоб вже сьогодні купити тример ВТ 3040 , просто зателефонуйте по одному з вказаних телефонів і зв'яжіться з нашими менеджерами. Або зареєструйтеся на сайті та внесіть тример до переліку покупок в Персональному кабінеті. Нагадуємо, що доставка товару територією України здійснюється абсолютно безкоштовно.