Огляд машинки для стрижки Braun HC 5050

Огляд машинки для стрижки Braun HC 5050

Сьогодні, коли світ став напрочуд розмаїтим, різнобічним, високо деталізованим, високо цінуються насамперед унікальні, глибоко індивідуальні речі. Так, сьогодні вже не в моді носити зачіску таку як у всіх, купувати джинси такого кольору як у всіх, як це було в минулі часи. І хоча сьогодні існує безліч різних салонів краси та перукарень, де можна зробити собі цікаву, гарну зачіску, завдяки таким виробникам побутової техніки, як німецька компанія Braun, ми маємо унікальну можливість створювати власний стиль, власного зовнішнього вигляду у себе вдома. Представляємо Вашій увазі одну з останніх розробок компанії – високотехнологічну та багатофункціональну машинку для стрижки HC 5050, що представляє п'яту лінію унікальних тримерів.

Дана модель являє собою універсальну машинку для стрижки, яка призначена для якісного моделювання зачиски. На відміну від тримерів які представляють серію CruZer, які призначені насамперед для стрижки в області обличчя, HC 5050 та інші моделі цієї лінії, дозволяють створювати унікальні стильні зачіски. Дана модель має привабливий, стильний та сучасний зовнішній вигляд, яким віна зобов'язана фірмовому дизайну від BRAUN. З моменту появи перших приладів німецької компанії, ця компанія зразу зарекомендувала себе як виробник високоякісної техніки з унікальним зовнішнім виглядом, який завжди яскраво виділяв їх прилади серед аналогічної техніки. Витончений та деталізований підхід до розробки зовнішнього вигляду техніки дозволив фахівцям створити свою власну стильову тенденцію, яка лягла в основу тепер вже легендарної дизайнерської концепції BRAUN. Таким чином, машинка для стрижки HC 5050 володіє унікальним стильним корпусом, який відрізняється своєю звуженою формою, мінімалізмом в кількості і розміщенні елементів дизайну, а також високими ергономічними характеристиками. При першому ж знайомстві з цим пристроєм кидається в очі стильне, елегантне і по справжньому привабливе забарвлення корпусу, яке виділяється не стільки своїм значним чорним кольором, скільки глянцевим блискучим покриттям, яке робить зовнішній вигляд тримера оригінальним і стильним. Завдяки невеликій товщині корпусу, а також його невеликій вазі, пристрій чудово лежить в руці, що забезпечує комфортну і просту роботу.

Завдяки потужному двигуну, вбудованому в прилад, машинка для стрижки Braun HC 5050 вміє легко зістригати навіть саме густе волосся. Дана модель відрізняється розширеною ріжучою головкою, яка значно підвищує ефективність стрижки, дозволяючи захоплювати більшу кількість волосся. При цьому в прилад вбудовані високоякісні леза, які забезпечують високу швидкість стрижки, гарантуючи при цьому високу її якість. Дана модель відрізняється великою кількістю різних установок довжини, число яких досягає цифри 16, при цьому довжина стрижки варіюється від 3 до 35 міліметрів. Така можливість з'явилася у тримера завдяки двом високоякісним насадкам для стрижки, які входять в комплект приладу: насадка для короткої стрижки, діапазон якої коливається – від 3 до 24 міліметрів, і насадка для довгої стрижки – від 14 міліметрів до 35 міліметрів. Це свідчить про те, що за допомогою даного приладу Ви маєте можливість не тільки створювати прості стрижки, просто підтримуючи загальну довжину волосся, але створювати абсолютно унікальні, неповторні образи, яскраво виділяючись серед своїх друзів і знайомих.

Потужна і приваблива модель HC 5050, яка гідно продовжила традицію п'ятої лінії машинок для стрижки волосся BRAUN – це не просто банальна модифікація звичайної машинки для стрижки – це дійсно унікальний пристрій, що пропонує функції і можливості недоступні іншим приладам. Так, машинка для стрижки HC 5050 є однією з небагатьох моделей, які здатні працювати без живлення від електромережі, що дає повну свободу при роботі з пристроєм, чого так часто не вистачає навіть професійним перукарям. В пристрій вбудований потужний високоякісний акумулятор, який має велику ємність. Він дозволяє приладу працювати безперервно в автономному режимі протягом 40 хвилин. При цьому пристрій здатний повністю відновити свої акумулятивні можливості за вісім годин зарядки, а стежити за станом заряду акумулятора і безпосередньо процесом зарядки допоможе стильний LED індикатор зарядки, розташований на корпусі пристрою. Також пристрій відрізняється простим обслуговуванням, яке забезпечив унікальний герметичний корпус тримера.