Огляд тримера Braun BT 5050

Огляд тримера Braun BT 5050

Завдяки сучасним технологіям, наше життя стало набагато легшим та простішим. Наприклад сьогодні, чоловікам, для того щоб «зробити» собі гарну бороду, не обов'язково регулярно відвідувати дорогих майстрів. Фахівці німецького бренду Braun подбали про те, щоб ваша борода завжди мала стильний та акуратний вигляд, випустивши пристрій для догляду за бородою – тример Braun BT 5050. З цим диво-приладом ви зможете поекспериментувати над своїми образами, завжди залишаючись на висоті!

Якими особливостями володіє Braun BT 5050?

  • Ви можете налаштовувати довжину за допомогою двох знімних гребнів – один з короткими зубцями від 1 до 10 мм з кроком 0.5 мм, другий з довгими зубцями від 10 до 20 мм з кроком 2 мм. Одягніть одну з насадок і обирайте до 25 діапазонів довжини, для абсолютно точної стрижки.
  • Один гребінь призначений для стрижки короткого волосся, другий – для довгого.
  • Леза, що самозаточуються, забезпечать максимально ефективну роботу пристрою на довгі роки.
  • Водонепроникна верхня частина тримера дозволяє промити його ріжучі елементи під проточною водою, після закінчення роботи з пристроєм.
  • Прилад працює від акумулятора до 50-ти хвилин, за умови заряду протягом 1-єї години. Для одного сеансу роботи, достатньо 5 хвилинної зарядки. Світлодіодний індикатор проінформує вас про необхідність поповнити енергію пристрою.
  • Тример для бороди Braun BT 5050, ціна якого в повній мірі відповідає його якості та функціональності, працює як від мережі, так і від акумулятора.

Правильний догляд за вашою бородою

Для того, щоб борода була дійсно стильною та акуратною, а не безладно зростаючим волосяним покривом, і був створений такий помічник, як тример для бороди Braun BT 5050. Він стане вашим особистим стилістом! Еспаньйолка, російська, голлівудська борода або триденна щетина? Обирайте ту стрижу, яка вам буде до душі! Експериментуйте, підключіть свою фантазію або надихніться побаченими персонажами кіно... Купити тример Braun BT 5050, ви можете на нашому сайті з офіційною гарантією та безкоштовною доставкою по території України!