Огляд тримера Braun BT 3020

Огляд тримера Braun BT 3020

Всі представники сильної половини людства, які носять бороду, погодяться, що догляд за нею потребується не малий. Більшість сучасних чоловіків прагнуть виглядати презентабельно та акуратно, тому стежать за своєю зовнішністю, відвідуючи майстрів в барбершопах (перукарні для чоловіків). Але що робити, якщо ні часу, ні коштів на походи в подібні салони просто немає? Фахівці німецької компанії Braun запропонували чудове рішення даної проблеми, створивши пристрій, який допоможе в ідеальному догляді за бородою. Вашій увазі представляємо тример Braun BT3020.

Чим гарний тример для бороди Braun BT 3020?

  • Зручна форма. Завдяки завуженому тонкому корпусу, пристрій дуже зручно лежить в руці. Навіть при тривалій роботі з ним, ваша рука не втомиться.
  • Самозагострювальні ножі. Ріжучі елементи тримера мають таку конструкцію, яка дозволяє їм підточувати один одного під час роботи. Це гарантує ефективну працездатність приладу надовго.
  • Точний стайлінг. На відміну від звичайних машинок для стрижки, всі тримери Braun оснащені більш вузькими лезами, за допомогою яких, моделювання стрижки відбувається більш точно.
  • Стрижка з кроком у 0,5 мм. Спеціальний регулятор тримера для бороди Braun BT 3020 дозволяє регулювати довжину волосся від 1 до 10 мм з кроком 0,5 мм. Корегуйте форму бороди, вусів і бакенбардів. Створюйте власні, нові образи і будьте на висоті.
  • Бездротова робота. Тример для бороди Braun BT 3020 має потужний акумулятор і здатний пропрацювати від нього до 40 хвилин. Цього часу цілком вистачить на кілька сеансів стайлінгу.
  • Робота від мережі. Дана модель здатна, також, працювати і від мережі. Завдяки спеціальному блоку живлення, його можна використовувати практично у будь-яких країнах світу, де є напруга в розетці від 110 до 240 Вольт.
  • Легкий догляд. У всіх тримерів для бороди Braun герметичний корпус, тому ви можете, без побоювання, після використання приладу промити його ріжучі елементи під струменем води (обов'язково переконайтеся в тому, що тример відключений від мережі 220 В).
  • Німецькі технології. Незважаючи на те, що тример для бороди Braun BT 3020 виготовляється в Китаї, він був розроблений німецькими фахівцями, якими проводиться контроль якості кожної моделі та надається офіційна гарантія на 2 роки.
  • Нічого зайвого. У комплектацію тримера для бороди Braun BT 3020 входить одна насадка і щіточка для чищення. У тому випадку, якщо ви любите мінімалізм, дана модель створена саме для вас.

Крім усього іншого, тример для бороди Braun BT 3020, ціна якого більш ніж прийнятна, стане прекрасним подарунком і для поціновувачів модних тенденцій, і для солідних чоловіків, які змушені слідувати подібному стилю, і для тих, хто просто бажає виглядати акуратно. Купити Braun BT 3020 – подарувати чоловікові можливість самостійно створювати той образ, який йому до душі.