Огляд тримера Braun BG 5010

Огляд тримера Braun BG 5010

З настанням літа дуже хочеться мати здорову і красиву шкіру. З тримерами Braun BG 5010 ваша шкіра буде гладкою і ніжною, немов після процедури в салоні! Процес видалення небажаного волосся на тілі буде елементарним і швидким, а результат приємно здивує.

Тример Braun BG 5010 оснащений картриджем Gilette з п'ятьма гострими лезами, які забезпечують вам ідеальний результат. До слова, прилад можна використовувати для видалення волосся на будь-якій частині тіла. Будьте впевнені – зі своїм завданням тример впорається ефективно і неодмінно порадує свого власника.

Braun BG5010 допоможе охайно позбавити волосся на тілі завдяки трьом гребінцям. Перший призначений для довгого волосся, другий – для волосся середнього розміру, третій – для короткого волосся. Гребінці коректують волоски від 3,6 до 8 мм, що дозволяє контролювати процес гоління та зробити все максимально бездоганно і красиво.

Якщо вам більше до душі гоління під душем, тример для тіла Braun BG 5010 безперечно ваш варіант! Гаряча вода розслабить шкіру, зробить волоски більш м'якими, а прилад позбавить від них без порізів і роздратування, роблячи шкіру м'якою і гладенькою.

Для комфортного використання Braun BG 5010 комплектується якісним чохлом для підвішування, завдяки якому ви зможете тримати його завжди під рукою!

Повний заряд Braun BG 5010 вимагає 14 годин, внаслідок чого, без проблем, можна використовувати його протягом 50 хвилин. Для того щоб почистити тример досить просто промити його під струменем води. І ніяких додаткових проблем!

Хочете привернути увагу протилежної статі своїм шикарним зовнішнім виглядом, а токож і себе порадувати ідеальною шкірою? Вибирайте тример для тіла Braun BG 5010, реакція оточуючих не змусить себе чекати!