Огляд тостеру Braun HT 450 White

Огляд тостеру Braun HT 450 White
Тостер - простий і зручний прилад, що дозволяє швидко приготувати легкий сніданок або пару гарячих бутербродів, якими можна перекусити в перерві серед робочого дня. Але це основне призначення, оскільки з часом вимоги до приладу поступово зросли. Сучасний тостер повинен надавати в розпорядження свого власника максимально широкий набір функціональних можливостей. Braun HT450 White - це модель, яка в повній мірі відповідає сучасним суворим стандартам якості, що ринок висуває до цих пристроїв.

Продуманий дизайн

Тостер Braun HT 450 White дійсно виглядає красиво, виконаний в кілька старомодному стилі, але все ж, дизайн нітрохи не знизили його ефектності і технічних характеристик. Скоріше навпаки. Цей прилад вміє все, що потрібно для приготування ароматних тостів або булочок і навіть трохи більше.
 
  • слоти на два тости. Підсмажуйте відразу два хлібних скибочки. Достатня ширина слотів дозволяє розміщувати і широкі шматочки. Так що вам більше не потрібно підлаштовуватися під якісь штучні обмеження.
  • ідеальне прожарювання. У даній моделі є корисна функція автоматичної центрування тостів. Вона гарантує, що як би ви самі не поклали шматок хліба в слот, тостер його автоматично вирівняє всередині. Відповідно, вдасться досягти ідеального прожарювання. Система електронного контролю гарантує, що прожарювання тостів буде на оптимальному рівні - не більше і не менше, а саме таким, як ви бажаєте.
  • розморожування і підігрів. Не завжди буває потрібно саме смажити тости. Часом цілком достатньо просто розігріти приготовані раніше або, наприклад, розморозити хліб, який зберігався в холодильнику. Насправді, для багатьох тостерів ця задача є досить складною і замість того, щоб злегка розігрітися, продукти просто пригоряють. Але Braun HT 450 White ніколи не зробить подібної неприпустимої помилки! Функції розморожування і підігріву налаштовані і працюють ідеально.

Зручність у експлуатації

Отже, тости готові, час прибратися і скласти тостер. Ніяких складнощів! У даній моделі все враховано і продумано заздалегідь. Наприклад, щоб прибрати крихти, досить просто висунути і очистити піддон. Електричний шнур відключається і складається в спеціальний відсік на корпусі приладу. Таким чином, він не тільки не буде заважати і займати зайве місце, але, що важливо, не зламається згодом в місці вигину, оскільки складається дуже акуратно.
Ви можете купити тостер Braun HT450 White за вигідною ціною в нашому магазині вже сьогодні. Оформіть замовлення, авторизувавшись в Персональному кабінеті або ж просто зателефонуйте нашим менеджерам.