Огляд парової праски Braun TS 785STP

Огляд парової праски Braun TS 785STP

Не дивлячись на дивовижне різноманіття і багатофункціональність сучасної побутової техніки, якою насичені наші квартири і будинки, одним з найбільш необхідних побутових приладів була і залишається праска. У всі часи люди намагалися виглядати охайно, тому праска має досить довгу історію, що бере свій початок від громіздких і важких чавунних прасок, але сьогодні ми маємо принципово новий сучасний і компактний пристрій для прасування, яке особливо змінилося і еволюціонувало протягом останнього двадцятиліття, велика заслуга в чому належить німецькій компанії Braun, яка ось уже понад півстоліття виробляє різну побутову техніку відрізняється, високою якістю та інноваційними технологіями. Компанія Braun змогла, зберігши компактні розміри, створити принципово нову праску, яка володіє багатими функціональними можливостями і високими технічними характеристиками.

Праски компанії Braun дозволяють гідно оцінити такі переваги сучасного прасування як використання парогенератора, що надає високоефективний вплив на тканини, а також зволоження тканин, які ще більше підсилюють ефективність і якість прасування. Крім того компанія розробила серію спеціальних підошов для прасок, які вигідно відрізняються від більшості аналогічних моделей більш високою міцністю, стійкістю до подряпин, довговічністю і кращим ковзанням по тканині.

Праска TS 785STP представляє найбільшу багатофункціональну і інноваційну серію прасок Braun під назвою TexStyle 7. Це свідчить про те, що дана модель має найсучасніші, універсальні і практичні функції і технології, які роблять процес прасування, не тільки набагато більш ефективним, але і дуже комфортним . Так, в дану модель вбудована новітня ультра міцна підошва отримала назву Saphir. Виготовлена ​​з особливого сплаву високоміцних матеріалів і має особливу, спеціальну конструкцію, вона має унікальні якості підвищеної міцності, які в чотири рази перевершують підошви, виготовлені з нержавіючої сталі, якими обладнані більшість сучасних прасок. Це означає, що дана модель має відмінну стійкість до подряпин, що гарантує завжди гладке ковзання по будь-якого типу тканини, а також довговічність експлуатації приладу. Крім того праска Braun TS 785STP оснащена об'ємним резервуаром для води, місткість якого має найбільший показник серед всіх прасок вироблених компанією, і становить 400 мілілітрів. Це уможливило використання різноманітних функцій, які ґрунтуються на паровій технології, що дозволяє значно збільшити ефективність прасування.

Праска має особливий парової носик, що відрізняється унікальною формою парових отворів, що дозволяє йому подавати струмінь пари великою потужністю на відміну від інших прасок на п'ятдесят відсотків ближче до носика пристрою. Це дозволяє легко розпрасовувати навіть самі важко розпрасовані складки, і самі непіддатливі тканини. Крім того праска Braun TS 785STP пропонує вам самостійно регулювати рівень подачі пари, широка амплітуда вибору якої коливається від нуля (відключення пара взагалі) до п'ятдесяти грамів в хвилину. А при необхідності ви має можливість скористатися унікальною функцією парового удару, яке при включенні дає змогу встановити режим інтенсивної подачі пари потужністю 170 грам в хвилину. Це гарантує високу якість результату навіть при виконанні найважчих завдань, поставлених перед пристроєм.

Компактна та універсальна, праска TS 785STP дозволяє також використовувати одне з найсучасніших, високотехнологічних і практичних функцій створених для прасок – унікальною функцією вертикального відпарювання. Вона дозволяє використовувати пристрій не в традиційному горизонтальному положенні, і виробляти прасування не змінюючи просторового положення розпрасовування тканин, що дозволяє зручно прасувати верхній одяг, штори, вечірні сукні та костюми. Володіє високою потужністю, яка становить 2400 Ватт, праска Braun TS 785STP відрізняється надійністю і довговічністю експлуатації яка гарантує йому унікальні вбудовані системи «Антинакип» та «Антикрапля». Так особлива технологія системи «Антинакип» працює на основі вбудованого в паро-регулятор, спеціального клапана, дозволяє запобігати кальцинування, що є однією з головних загроз для сучасних прасок. А завдяки системі під назвою «Антикрапля», яка забезпечує запобігання можливому витоку води з виключеного пристрою, коли воно знаходиться в горизонтальному положенні, ваш одяг надійно захищений від негативного впливу води, яке іноді залишає плями або створює розводи.