Огляд кухонного комбайна Braun FP 5150 White

Огляд кухонного комбайна Braun FP 5150 White

Якщо ви хочете купити кухонний комбайн, який не буде припадати пилом на полиці, придбайте модель Braun FP 5150 White.

Чому кулінари іноді відмовляються від покупки кухонного комбайна, навіть якщо така техніка їм потрібна? Вся справа в тому, що кухонні комбайни часто громіздкі. Помічник, про який йде мова, має масу функцій, проте він поміститься на будь-якій кухні.

Що вміє?

Braun FP 5150 White – це всі необхідні насадки. У комплекті з ним ви отримаєте соковижималку для цитрусових, диск для нарізки картоплі фрі, насадки для нарізки соломкою (звичайної і великої), насадку для нарізки пластинами, пристосування для замішування тіста, універсальну пластикову чашу на два літри, в яку вміщається 1,5 кг тесту, насадку для збивання / змішування, насадку-тертку. Широка комплектація кухонного комбайна дозволяє справлятися з величезною кількістю кулінарних завдань. Всього пару хвилин і він поріже картоплю, приготує крем-суп тощо. Мабуть, так просто і з таким комфортом ви ще не готували. Ви зможете створювати справжні кулінарні шедеври: салати, перші і другі страви – все це вийде приголомшливо смачним.

Як працює?

Прилад має потужність 1000 Вт, що є гарантією відмінної роботи. Керувати ним на диво просто. Ви коли-небудь готували за допомогою розумного кухонного комбайна? Ваш новий помічник сам вибирає час виконання і найбільш оптимальну швидкість для програми, яка вам потрібна. Він обладнаний системою «DualControl» з регульованими швидкостями. Два регулятора – гарантія зручної роботи. До речі, програми які є в її арсеналі, згодяться будь-якій господині. Замішування тіста, програма для стаціонарного блендера, програма «Авто-імпульс», необхідні для приготування величезної кількості страв. Кухонний комбайн має 11 програм, чого цілком достатньо для виконання будь-яких кулінарних завдань. У своїх відгуках покупци відзначають, що він надійний і красивий, стане відмінним подарунком. Якщо ви хочете протестувати покупку, скористайтеся нашою колекцією рецептів.

Перераховувати все, що може приготувати кухонний комбайн не має сенсу. Цей список дуже великий. Справжній кухар з його допомогою ви зможете створювати кулінарні шедеври за лічені хвилини. Тепер час проведений на кухні стане приємним. Дивуйте гостей смачною їжею!