Огляд прасувальної системи Braun IS 5156 WH

Огляд прасувальної системи Braun IS 5156 WH

Автоматизований комплекс для прасування, що втілив в собі кращі якості побутових прасок з неймовірним ресурсом, набором унікальних можливостей і гнучкістю, які є тільки у прасувальних систем. Регулярне прасування великої кількості речей стало для вас справжнім «головним болем», а звичайної праски вже недостатньо, щоб виконати весь обсяг накопиченої домашньої роботи швидко і якісно? Отже, прийшов час підключити технології нового покоління і купити прасувальну систему Braun IS 5156 WH!

Фірмовий стиль прасування

У той час як праска просто розрівнює поверхню тканини, зі змінним успіхом усуваючи складки, прасувальна система Braun IS 5156 WH здійснює якісний акуратний догляд за речами! Вона обробляє їх якнайретельніше, підлаштовуючи температуру в залежності від того, який тип тканини обробляється. Вам потрібно лише підібрати оптимальний режим. Завдяки потужності у 2400 Вт, комплекс миттєво готується до роботи, не потребуючи попереднього розігріву.

  • Smart iCare. Призначений для максимально дбайливого прасування речей з делікатних тканин, для їх захисту від перегріву. Система підбирає в середньому оптимальну температуру для більшості існуючих матеріалів так, що вам не потрібно щось додатково регулювати або очікувати додаткового розігріву/охолодження, як іноді буває при роботі зі стандартними прасками. 
  • Режим «Eco». Прасувальна система не просто скорочує витрату води, але й знижує енергоспоживання приблизно на третину. З урахуванням чималого запасу рідини в ємності, ви зможете за один раз привести до ладу велику кількість однотипних речей.
  • Використання пари. Перегріта пара є головним засобом для розгладження, який використовує Braun IS 5156 WH. Крім основного режиму, коли пара подається тільки крізь отвори в підошві (витрата води – 125 мл/хв), можна застосувати «паровий удар» для швидкого видалення щільних складок (витрата води – 480 мл/хв). Потужний струмінь подається крізь носик. При цьому Braun IS 5156 WH може створювати значно більший обсяг пари в порівнянні з праскою.

Окремої згадки заслуговує технологія FastClean. Даний комплекс оздоблений засобами для ефективного видалення накипу, що дозволяє в рази підвищити термін його безперебійної служби.

Неперевершена ковзаюча поверхня

Запатентована підошва особливим чином зігнутої форми з надзвичайно міцним покриттям Eloxal Plus вразить вас легкістю ковзання! Більше ні складки, ні ґудзики, ні грубі шви не стануть перешкодою для швидких і плавних рухів. Прасуйте найбільш зручним особисто для вас способом – рухами до себе, від себе або навіть в боки. Вдвічі швидше, ніж було раніше. Такої швидкості не досягти навіть з найсучаснішими прасками! Доведено внутрішніми тестами в лабораторії Braun.