Огляд прасувальної системи Braun IS 3044 WH

Огляд прасувальної системи Braun IS 3044 WH

Сучасний світ хороший тим, що в ньому є інноваційні технології, які роблять наше життя набагато комфортнішим. Сьогодні, практично всі виробники намагаються оснастити свою продукцію якомога більшою кількістю корисних функцій, роблячи її незамінною в побуті. Німецька компанія Braun, відома у всьому світі якістю і практичністю своєї техніки, випустила пристрій, який вже користується величезним попитом серед клієнтів бренду – прасувальну систему Braun IS 3044 WH. Ідеальна турбота про ваші речі стала реальністю!

Чому варто купити прасувальну систему Braun IS 3044 WH?

Всі ті, хто знайомий з процесом прасування, підтвердять, що це стомлююча та зовсім не цікава справа. Хоча також ніхто не стане заперечувати, що акуратно випрасуваний одяг, без складок, виглядає набагато привабливішим, ніж пом'ятий. Що ж робити? Купити прасувальну систему Braun IS 3044 WH стане найвірнішим рішенням. І ось чому ...

 • Тиск пара 6 бар. Завдяки тиску в 6 бар (що дозволяє пару проникати вглиб матерії), ви з легкістю зможете розпрасувати як шовкові вироби, так і грубі бавовняні тканини.
 • Постійна подача пари – 120 г/хв. На думку німецьких розробників компанії Braun, це оптимальна кількість необхідної вологи для досягнення ідеальних результатів.
 • Паровий удар – 340 г/хв. Настільки потужний паровий удар, стане безперечним аргументом того, що прасувальна система перевершує звичайні праски практично в 2 рази (паровий удар якого, в середньому, становить 100-180 г/хв)!
 • Паровий носик. Допоможе вам без труднощів пропрасувати важкодоступні місця (на кшталт простору між гудзиків, манжетів, кишень і т.д.).
 • Вертикальне відпарювання. Ця функція незамінна для прасування штор, тюля та речей без знімання їх з плічок (таких як піджаки, сукні і т.д.).
 • Знімний резервуар на 2 літри. Дволітровий обсяг контейнера дозволить вам прасувати без перерви до 16 хвилин, чого цілком достатньо для одного сеансу прасування. Якщо вода закінчиться в самий невідповідний момент, вам не доведеться нести всю систему для поповнення рідини. Досить буде від'єднати резервуар та заповнити його необхідною кількістю води.
 • Підошва 3D Eloxal з закругленими бортами. Німецькі інженери подбали про комфорт і врахували недоліки практично всіх прасок, зробивши підошву прасувальних систем з закругленими бортами. Це дозволяє однаково добре ковзати по поверхні в усіх напрямках, не роблячи складок.
 • Технологія iCareTec. Дана технологія здатна самостійно розпізнавати тип тканини та адаптуватися під оптимальний температурний режим. Таким чином, можна, без побоювань гладити делікатні тканини відразу після лляних.
 • Еко-режим. Німецькі фахівці дбають про навколишнє середовище та розробили спеціальний режим, який заощаджує витрати води у 2 рази.
 • Система захисту від накипу. Завдяки цій системі, ви можете без побоювання, лити в парогенератор воду з-під крана. Це в рази заощадить ваш бюджет на придбання спеціальних рідин призначених спеціально для прасувальних систем і прасок.
 • Фіксація Lock System. Ця функція призначена для блокування праски на парогенераторі. Зверніть увагу переносити прасувальну систему, тримаючись за ручку праски, не рекомендується, Lock System розрахована виключно на фіксацію.

Для ще більшого комфорту під час процесу прасування з Braun IS 3044 WH, ціна якої цілком прийнятна, ми радимо вам придбати прасувальну дошку Braun IB 3001 BK. Аксесуар призначений для прасувальних систем та прасок. З нею ви зможете прасувати білизну навіть сидячи на дивані! Ми гарантуємо, спробувавши техніку Braun раз – ви не зможете зупиниться!