Огляд фотоепілятора Braun Silk-expert 3 IPL BD 3005

Огляд фотоепілятора Braun Silk-expert 3 IPL BD 3005
Компактний, зручний і дуже простий у використанні прилад для безболісної епіляції є мрією для багатьох жінок. Особливо тих, які з якоїсь причини не відмовилися від проведення «звичайної» епіляції «перевіреним і надійним» методом з використанням воску. Якщо ж ви вважаєте, що давно настав час міняти звички і скористатися перевагами сучасних технологій, то ми рекомендуємо розглянути можливість купити новий фотоепілятор Silk-expert 3 IPL BD 3005 від німецького бренду Braun. Також цей прилад є ідеальним для тих, хто приступає до епіляції вперше і не бажає, щоб ця процедура доставляла дискомфорт.

Технічні можливості на сучасному рівні

Прилад може працювати в двох режимах - стандартному і делікатному. При цьому, незалежно від того, який саме режим ви використовуєте частіше, виробник гарантує, що загальний термін служби епілятора складе не менше 250.000 спалахів. Гладкість шкіри зберігається до 12 і більше місяців (індивідуально в кожному випадку), а перші результати використання приладу ви помітите вже через кілька регулярних сеансів через три-чотири тижні. Особливістю роботи фотоепілятора є те, що фізично волосся не видаляються, а сильно сповільнюється (майже припиняючись) їх зростання на обробленій ділянці.
  • максимальна сумісність. Ви можете без побоювань отримати травму задіяти фотоепілятор для обробки шкіри 1-5 типу колірного тону.
  • режим ковзання. При його активації короткочасно збільшується інтенсивність світлових спалахів, що забезпечує якісну обробку вибраної ділянки. Просто натисніть і утримуйте кнопку. Рекомендується, перш за все, для порівняно великих ділянок, таких як руки і ноги.
  • делікатний режим. GentleMode призначається для ретельної обробки особливо чутливих (сприйнятливих) ділянок без найменших неприємних відчуттів.

Безпека і зручність

Модель серії Silk-expert, що працює за принципом фотоепіляції - це і є втілені в унікальному приладі досягнення передових технологій і дизайну. Те, що сьогодні модно, зручно і зовсім заслужено користується успіхом! Ви, мабуть, знаєте, що на відміну від звичайних епіляторів, які використовують для видалення волосся пінцети, фотоепіляція має на увазі обробку окремих ділянок шкіри інтенсивним світловим випромінюванням. Існує навіть думка, що таке випромінювання, може мати негативний вплив на організм. Однак насправді прилади даного типу абсолютно безпечні і надзвичайно ефективні. Так, даний прилад сумісний з типами шкіри 1-5 (по тону), а це означає, що ви можете його застосовувати без жодного ризику. Попередньо рекомендуємо, для більшої впевненості, проконсультуватися з косметологами. Купити фотоепілятор Silk-expert 3 IPL BD 3005 можна на сайті інтернет-магазину прямо зараз (з безкоштовною доставкою територією України, та офіційною гарантією від Braun).