Огляд фена Braun HD 330

Огляд фена Braun HD 330

Дівчатам знайома проблема гострої нестачі часу, особливо вранці. Виглядати бездоганно і не запізнитися на роботу, або зустріч – ось завдання кожної представниці прекрасної статі. І якщо час на макіяж і підбір одягу можна скоротити до мінімуму, то як бути з зачіскою? Адже якщо волосся мокре – їх потрібно сушити, в природних умовах, а цей процес займає багато часу. Благо розвиток технологій вже давно вирішило цю проблему, створивши незамінний прилад для будь-якої сучасної дівчини – фен. З ним сушка волосся будь-якої довжини – питання декількох хвилин, а не годин.

Фен сьогодні настільки незамінна в будинку річ, що будь-якій сучасній дівчині важко уявити без нього свій ранок. З ним можна створити неймовірний образ за лічені хвилини. Але важливий не тільки кінцевий результат. Існує думка, що фен дуже шкодить волоссю, робить його сухим та ламким. Але все це давно в минулому. На сьогоднішній день фен не просто безпечний, а ще й дуже функціональний прилад. Переконатися в цьому можна особисто – достатньо придбати собі фен від компанії Braun.

Ваш особистий стиліст

Фен Braun HD 330 покликаний радувати своїх власниць і не просто стильним дизайном, а й широкою функціональністю. З його допомогою можна безпечно та швидко висушити волосся, а так само надати йому необхідний об’єм, випрямити, або завити, укласти і закріпити зачіску. Раніше для всіх цих процедур потрібні різні прилади, сьогодні – тільки один!

Корпус фену виконаний з міцного чорного пластика, глянцевого на рукоятці і матового на основній трубі. Там же є вставки сірих смуг із пластику – лаконічне, просте рішення, яке, тим не менш, виділить HD 330 на тлі інших приладів, якими ви користуєтеся, щоб доглядати за своїм волоссям.

Потужності фену (1,7 кВт) вистачає, щоб ваше волосся стало сухим вже через кілька хвилин. Керувати приладом дуже легко за допомогою перемикачів на ручці. Ви можете змінювати температурний режим, швидкість приладу, що в сумі дає змогу вибрати оптимальний варіант для вашого типу волосся. З тонким і ослабленим волоссям краще бути максимально обережним, використовувати мінімальні налаштування. Максимум налаштувань дозволяє не просто швидко і ефективно підсушити навіть саме густе, важке волосся, він так само надійно зафіксує отриману укладку. Після сушіння обов'язково обдайте волосся холодним повітрям – так ви вбережете його від перепалювання і заодно додасте необхідний блиск.

У наборі до фену йдуть дві насадки – концентратор та дифузор. За допомогою першої можна з легкістю випрямити волосся, не використовуючи для цього стайлери і «праски». Ідеально гладке укладання проводитися за рахунок спрямованого потоку повітря, який швидко і рівномірно висушує пасмо по всій довжині. За допомогою гребінця ви зразу надаєте йому необхідне положення. Друга насадка, звана дифузором, зроблена надати волоссю додатковий об'єм у самих коренів. Крім того, з його допомогою можна робити різноманітну кількість укладок та зачісок, навіть завивати волосся. Сушка з дифузором менше травмує пасма, тому як розподіл тепла йде рівномірно, за рахунок цього ж укладання забере у вас ще менше часу.

Безпека і зручність – перш за все

Старі моделі фенів страждали від проблеми перегріву, що неминуче призводило до швидкої їх поломки. Але Braun HD 330 розроблений з урахуванням безпечного використання протягом тривалого часу. Функція автоматичного відключення через 40 хвилин вберігає фен від перегріву і проблем, що виникають як наслідок, а так само надійно захищає вас і ваш будинок від пожежі, короткого замикання. Так що ви без проблем можете користуватися приладом не замислюючись, чи потрібно його вимикати періодично, щоб не перегрівався.

З HD 330 більше немає необхідності шукати розетку в радіусі вашого улюбленого дзеркала. Двометровий шнур не тільки зручний, а й надійний – біля основи, де він входить в фен, є додаткове закріплення, що надійно захищає шнур від перегину, розриву, як би активно ви не користувалися ним. Також є спеціальна петелька, за яку зручно повісити фен на гачок, щоб не возитися щоранку з коробками.

Braun створює техніку, яка не просто допомагає вам доглядати за собою. Ці прилади, здатні стати незамінними помічниками, без яких ви не зможете обійтися, достатньо скористатися тільки один раз щоб переконатися в цьому. Фен Braun HD 330, безсумнівно, дуже корисний і функціональний прилад, за допомогою якого ви з легкістю будете міняти свій образ день у день. Скористайтеся всіма перевагами сучасних технологій, укладених в стильному корпусі, разом з Braun вони стануть доступними вже сьогодні!