Огляд фен-щітки Braun AS 330

Огляд фен-щітки Braun AS 330

Прекрасна половина людства робить все можливе, щоб підтримувати статус саме «прекрасної» половини. І зачіска грає далеко не останню роль, допомагаючи дівчатам виглядати надзвичайно і кожен день міняти свій образ. Сучасний світ дає змогу творити з волоссям справжні чудеса. Рівне від природи волосся можна без особливих зусиль завити, а пружні кучері піддатливо розпрямити всього за кілька хвилин. Уявляєте, яких зусиль коштувало дівчатам минулих століть зробити хоча б кучері? З нинішніми можливостями будь-які зачіски легко зробити навіть в домашніх умовах.

Сучасна мода віддає перевагу природності. Природність має бути присутня у всьому – в макіяжі, в одязі, в зачісках. Просте та легке укладання, як, припустимо, надання волоссю об'єму, допоможе зробити спеціальна фен-щітка. Вона не просто висушить волосся, а й може зробити повноцінну укладку! І всього за кілька хвилин!

Професіонал у вашому домі

Фен-щітка Braun AS 330 покликана допомогти дівчині зробити з себе справжню принцесу. Гарний і довговічний об’єм, за загальними стереотипами, можна зробити тільки в салоні. Але що, якщо з цим феном таке укладання вийде і в домашніх умовах? Немає необхідності отримувати додаткові навики – з AS 330 вам достатньо просто висушити волосся!

Така фен-щітка призначена саме для додання волоссю пишності та об'єму. В її основі – кругла щітка, за рахунок якої відбувається процес підняття волосся біля коренів та подальше надання пишності по всій їх довжині.

Фен-щітка виглядає стильно і компактно. Незважаючи на те, що прилад має довгасту форму, він не стане займати місце на вашій полиці. Все тому що в основі шнура є петелька, за яку фен легко повісити на будь-який гачок. Це зручно, адже якщо ви будете користуватися ним часто, вам не доведеться витрачати час на розпакування і упаковку приладу, особливо, якщо вранці ви спізнюєтеся на роботу. Колір корпусу – ліловий металік, що є незвичним рішенням, адже всі прилади подібного типу, в основному, або сірі, або чорні, або білі.

Керамічне покриття дозволяє фен-щітці не шкодячи впливати на ваше волосся, рівномірно поширюючи температуру по поверхні робочої частини приладу. Крім того, керамічне покриття має властивість прибирати з волосся статичну електрику, таким чином, ви отримаєте ідеально гладке волосся, яке, до того ж, буде сяяти здоров'ям, а значить і красою.

Фен-щітка Braun може працювати в двох температурних режимах. Для більш тонкого волосся краще використовувати перший, з низькою швидкістю потоку повітря – так ви точно будете впевнені, що не нашкодите своєму волоссю. Ну а другий режим якнайкраще підійде для тих, хто хоче створити великий об’єм.

Насадки і їх використання

У комплекті до Braun AS 330 є три насадки, кожна з яких обов'язково знайде своє застосування для створення шикарних укладок, нічим не поступається салонним.

Перша являє собою велику круглу щітку, діаметром 36 мм. Вона досить швидко висушить ваше волосся, надаючи їм при цьому легкий і повітряний об’єм. Для цього вам не потрібно використовувати додаткові прилади, достатньо просто провести фен-щіткою і отриманий результат зафіксувати лаком.

За допомогою другої щітки, діаметр якої становить 18 мм, можна створити фактурну зачіску, надати об’єму більш виражену форму. З такою насадкою легко закрутити кінці волосся всередину, або назовні. Багато дівчат оцінять таку можливість, адже подібні укладання дуже поширені.

А підняти волосся біля коріння допоможе третя насадка, яка являє собою своєрідний гребінець. З її допомогою можна дбайливо і ефективно висушити довге волосся, а так само надати їм необхідний та природний об’єм у самих коренів.

Три насадки допоможуть вам день у день виглядати надзвичайно, змінюючи укладання на свій розсуд. Ви можете бути повністю впевненою в безпеці свого волосся – фен-щітка Braun AS 330 висушить та укладе ваше волосся якісно і дбайливо. До того ж, володіючи функцією так званого «розгортання» виключається заплутування волосся.

З сучасним плануванням квартир легко можна потрапити в ситуацію, коли розетка і дзеркало знаходяться один від одного на пристойній відстані. Немає необхідності шукати подовжувачі, або переносити дзеркало ближче. Фен-щітка має шнур довжиною 2 метри – цього цілком вистачить, щоб дотягнути прилад до улюбленого дзеркала навіть через всю кімнату. Braun потурбувався про вашу безпеку. Основа шнура надійно кріпиться до приладу і має ущільнення. Таким чином, виключається можливість короткого замикання і протирання проводів в цьому місці.

Braun AS 330 – це не просто фен. Це ваш помічник, з яким кожен ваш вихід у світ буде яскравим, феєричним і стильним!