Огляд епилятора Braun SES 9990 SkinSpa SensoSmart

Огляд епилятора Braun SES 9990 SkinSpa SensoSmart

Якщо ви хочете отримати в своє розпорядження епілятор, який не тільки буде видаляти волосся, але зробить це делікатно, не завдаючи фізичного дискомфорту, слід придбати його лише у перевіреного виробника. Такого, наприклад, як визнаний авторитет в області розробки індивідуальних косметологічних приладів. В даному огляді ми розглянемо один з найбільш вдалих зразків, представлених сьогодні на світовому ринку: компактний епілятор з живленням від акумулятора і можливістю як сухої, так і вологої епіляції, Braun SES 9990 SkinSpa SensoSmart .

Технологія як мистецтво

Фахівці Braun невпинно працюють, щоб створювати унікальні косметичні прилади, які з повною підставою можна називати мініатюрними технічними шедеврами. І це не просто сміливий рекламний слоган. Аби переконатись, оцініть основні можливості та технічні параметри вашого нового епілятора:

  • технологія MicroGripTweezer . Одразу 40 пінцетів збільшеної довжини розташовані на поверхні робочої головки. Якраз вони і видаляють найтонші волоски товщиною від 0,02 міліметра, і висотою всього 0,5! За результатами тестів, Braun SES 9990 SkinSpa SensoSmart здатний видаляти волосся значно ефективніше, ніж традиційний метод воскової епіляції.
  • "розумна" підсвічування SmartLight . Виділіть оброблювану ділянку шкіри яскравим сфокусованим світловою плямою, щоб відшукати навіть найменші і тонкі волоски. Куди ефективніше, ніж стандартне освітлення ванної кімнати! Причому епіляцію ви зможете зробити буквально в той же момент, як тільки знайдете потрібну ділянку – не потрібно підлаштовувати джерело світла і змінювати положення тіла.
  • датчик SensoSmart . Переваги, які надає цей датчик, ви оціните відразу. Епілятор як би сам підказує найкращий спосіб проведення процедури і попередить, якщо ви будете притискати його до тіла занадто сильно. Таким чином забезпечується надійний захист від випадкових подряпин, та й взагалі неприємних відчуттів. Як тільки тиск стає надмірним, загоряється яскравий світловий сигнал

Комплектація Braun SES 9990 SkinSpa SensoSmart

Фактично даний прилад являє собою універсальну базу, до якої можна підключати різні насадки. Наприклад, насадку для швидкої епіляції або насадку для точкового видалення окремих волосся. Крім того, є бритвена насадка, насадка-тріммер. Відразу дві насадки для пілінгу – звичайна і особлива насадка-щітка для глибокого пілінгу. Спеціальна масажна щіточка для тіла дозволить вам швидко розслабити тіло до і після процедури епіляції. Ну а якщо ви вирішите взяти Braun SES 9990 SkinSpa SensoSmart . у подорож, перевозьте його в зручному дорожньому чохлі, який також входить до комплекту. Щоб привести пристрій у порядок, після проведення косметологічних процедур, використовуйте невелику щіточку для чищення.