Огляд епілятора Braun SES 7860 SensoSmart

Огляд епілятора Braun SES 7860 SensoSmart
Представник нового сімейства епіляторів з встановленим сенсором, який відслідковує ступінь тиску головки. Запатентована технологія SensoSmart покликана підвищити точність і якість гоління, а також зменшити можливі неприємні відчуття при проведенні даної гігієнічної процедури. Ви також можете використовувати прилад для «вологої епіляції». Навіть під душем, якщо так зручніше. Ефективність анітрохи не зменшиться, а от за суб'єктивними відчуттями деяких власників, вода додатково пом'якшує шкіру. Повністю герметичний пластиковий корпус має спеціальні гумові вставки, що не дозволяють епілятору вислизнути навіть з вологою долоні. Одна з важливих переваг дизайну Braun SES 7860 SensoSmart , яка вам напевно сподобається.

Технології для комфорту

У невеликому за розміром пристрої інженери Braun змогли зосередити безліч сучасних технологій.
  • Close-Grip . Епіляційна головка видаляє під корінь волосся за допомогою 40 мініатюрних пінцетів. Вони підхоплюють кожен волосок на мінімальній відстані від шкіри.
  • SoftLift . Чутливі металеві пальчики піднімають і направляють до пінцетам навіть ті волоски, які щільно прилягають до тіла і не піддаються відразу. Тому епілятор SES 7860 справляється з волосками, що мають товщину від 0,02 мм і довжину від 0,5 мм.
  • SensoSmart . У разі занадто сильного притиснення головки епілятора до тіла, є невеликий ризик отримати неприємну подряпину. Щоб цього не допустити, сенсорні датчики попередять вас заздалегідь яскравою червоною спалахом діодного індикатора.
  • Smartlight . У кімнаті недостатньо ясно? Підсвічування яскравою діодним лампою ділянки, який обробляєте, щоб не пропустити випадково жодного волоска.
  • подвійна масажна система . Плаваюча головка адаптується до вигинів тіла, а масажна голівка підвищує комфорт під час епіляції.

Жодних дротів

Такою зручністю для домашнього використання цей прилад багато в чому зобов'язаний акумуляторній схемі живлення. Дроти, довжини яких вічно не вистачає, якими б довгими вони не були! Оскільки їх немає, можна не відволікаючись цілком зосередитися на догляді за тілом. Запасу енергії достатньо на 50 хв., чого вистачить з надлишком, щоб домогтися просто ідеальної гладкості шкіри! Корисно, якщо ви плануєте взяти Braun SES 7860 SensoSmart в дорогу.

Корисні доповнення

Разом з пристроєм ви отримаєте набір насадок, які дозволять проводити видалення волосся різними способами - більш акуратно і швидко. Тример; насадка для швидкої епіляції на широких ділянках, які, як правило, менш чутливі; насадка для точної епіляції, для вразливих ділянок, а також точкової епіляції. І особливий прилад для чищення шкіри обличчя. Він, по суті, є самостійним косметологічних інструментом, але включений в ціну епілятора Braun SES 7860 SensoSmart . Згідно результатів тестування, прилад в 6 разів ефективніше видаляє макіяж, в порівнянні з ручним очищенням.