Огляд епілятораBraun SE 5531 Wet&Dry

Огляд епілятораBraun SE 5531 Wet&Dry

Багато хто вважає, що процедура видалення небажаного волосся не може бути зручною і практично безболісною. Така думка є помилковою. Комфортна епіляція без подразнення шкіри – це реальність, якщо у вас є новий епілятор, розроблений спеціалістами німецького бренду. Представляємо вам модель Braun SE 5531 Wet&Dry. Цей маленький пристрій стане вашим надійним помічником у регулярному догляді за собою, зробить вашу шкіру гладенькою і привабливою на довгий час (ефект від процедури може зберігатися до 4 тижнів, в залежності від індивідуальних особливостей вашого організму). Всі, хто користується таким пристроєм регулярно протягом декількох років відзначають, що волоски починають відростати повільніше, ніж раніше, стають більш тоншими і непомітними. Тому перевага такого способу видалення волосся очевидна.

Чим відрізняється?

Дана модель потішить вас ергономічною формою і комфортною експлуатацією. З таким прибором ви будете витрачати набагато менше часу на епіляцію: його 28 пінцетів мають особливу форму і розташовані так, щоб захоплювати якомога більше волосків за один рух. Важлива перевага цієї моделі в тому, що її можна використовувати не лише для сухого, але і для вологого способу епіляції. Ви можете без острахів користуватися пристроєм під час прийняття ванни або душу, його корпус герметичний. Гаряча вода розслаблює  шкіру і робить її менш чутливою до подразників, тому процес видалення волосся стає практично безболісним і не приносить вам дискомфорту.

Пристрій має плаваючу голівку, що дозволяє йому повністю адаптуватися до вигинів вашого тіла і максимально прилягати до шкіри для досягнення чудового результату. Епілятор оснащений технологією MicroGrip,яка гарантує швидке і ефективне видалення волосся. Спеціальні пальчики SoftLift допомагають припіднімати волоски і направляти їх до пінцетів, котрі видаляють волоски в 4 рази коротше, ніж можна видалити при восковій епіляції. Подвійна масажна система допоможе додатково розслабити шкіру.

Як правильно робити епіляцію?

Найбільш комфортною вважається епіляція, коли довжина волосків складає 2-5 мм, так шкіра найменш болісніше реагує на їх видалення. Якщо ви будете використовувати пристрій у ванній, можете скористатися гелем для душу, аби гарантувати оптимальне ковзання.  Епілятор необхідно тримати під кутом 90 градусів до шкіри, повільно проводити ним проти зросту волосся, без додаткового тиску. При епіляції ніг необхідно вести приладом знизу вверх, при обробці ділянки шкіри під колінами потрібно випрямити ногу. При епіляції чутливих ділянок, таких як зона бікіні і пахви, варто почати з більш повільнішої швидкості, щоб шкіра адаптувалася. При обробці шкіри пахв необхідно тримати руку піднятою і водити епілятором в різні сторони. Після процедури можете скористатися зволожуючим кремом, який допоможе заспокоїти шкіру. Для того, щоб попередити вростання волосся, необхідно регулярно користуватися скрабами, так як пілінг допомагає видалити відмерлі клітини шкіри і волоскам набагато легше проростати.

Щоб ваш епілятор завжди лишався в ідеальному робочому стані, варто його чистити після кожної процедури. Ви можете зробити це за допомогою щіточки, яка є в комплекті або промити під струменем проточної води. Під час очистки під водою слід вмикати пристрій на декілька секунд. Потім потрібно вилучити епілюючу голівку і дати їй висохнути, перш ніж ви встановите її знову.

Епілятори від Braun– цепростийспосіб завжди залишатися привабливою.